Чакаме вашите въпроси за банята, ваната и т..н.
i486 - специалист
нед окт 17, 2021 4:12 amchapara написа:
съб окт 16, 2021 6:42 pmi486 написа:
Вентилатор на прозореца. Когато не работи, той пак е почти като отвор 100мм - същата вентилация като вече запушената, само дето ще влиза малко повече студ. Но все пак не е като да държиш целия прозорец отворен.

Ти още ли не си продупчил🤤🤤🤤 Аз до Малдивите отидох и се върнах, а ти още мислиш🤣🤤
Хайде прочети темата преди да правиш изказвания. Темата не е моя, предлагат му да отвори прозореца - аз казвам, че може и вентилатор да си сложи. Какво АЗ да съм продупчил? Да не ме бъркаш с някого.
нед окт 17, 2021 4:12 amchapara написа:
съб окт 16, 2021 6:42 pmi486 написа:
Вентилатор на прозореца. Когато не работи, той пак е почти като отвор 100мм - същата вентилация като вече запушената, само дето ще влиза малко повече студ. Но все пак не е като да държиш целия прозорец отворен.

Ти още ли не си продупчил🤤🤤🤤 Аз до Малдивите отидох и се върнах, а ти още мислиш🤣🤤
Ти може да си до Малдивите , колега, ама аз съм малко по-далече - Таити. :-D След месец ще къртя, като се прибера в БГ :-D

Всъщност може и ти да си по-далече ? Не знам. Струва ми се, че Таити е по-далеч от БГ, от Малдивите ?
Аз и предметът География се разделихме по взаимно съгласие в 10 клас в гимназията, след като ми писаха 2ка, баш на рожденния ми ден. :supz:
i486 - специалист
Добре, че не си в Хаити.
chapara - майстор
[quote=Myr4is
Ти може да си до Малдивите , колега, ама аз съм малко по-далече - Таити. :-D След месец ще къртя, като се прибера в БГ :-D

Всъщност може и ти да си по-далече ? Не знам. Струва ми се, че Таити е по-далеч от БГ, от Малдивите ?
Аз и предметът География се разделихме по взаимно съгласие в 10 клас в гимназията, след като ми писаха 2ка, баш на рожденния ми ден. :supz:
[/quote]

Определено си по далеч👍

Тема "Без вентилация в банята?" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: