Чакаме вашите въпроси за банята, ваната и т..н.
Lutchezar - майстор
Кой е точният модел на бойлера?
volf - специалист
чет юни 30, 2022 4:46 pmsvilena55555 написа:
Не е анодната защита,нея си я монтирах при нагревателя.Този "расскатель" като го гледам е като шапчица над притока на студената вода,просто се търкаляше в съда на бойлера,видимо счупен,но е пластмаса,дълга и широка колкото пръст , нещо като пластмасова спирала с отвори.
Тази пластмаса разсейва студената вода в долната част на бойлера.Така не се охлажда вече загрятата вода в горната част при дебит от топлият кран.
Lutchezar - майстор
Замислям се защо термодатчикът е сработил доколкото разбирам прекалено рано, а слабият дебит може да е от механично запишваненпо тръбите или меките връзки за топлата вода някъде след почистването, или ако сте с термосмесител и той не получава достатъчно топла вода. Необходимо е да се възстанови пластмасата на входа на студената вода. Осигурява по-равномерно разпределение на водата без ясно определени студена и топла зони.
svilena55555 - напреднал
Почистих мрежичките на смесителите,пуснах водата от централния кран почти на максимум,засега нещата се нормализираха,дано да са така и занапред..Този форум е много полезен,но адски т*п за ползване,постоянно изскачат реклами и какво ли не.
MamaMy - майстор
За тази цел ползваме добавки които премахват рекламите като https://adblockplus.org/
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
Aз що нямам реклами?? :|
Lutchezar - майстор
Защото ползваш стария дизайн на форума?
svilena55555 - напреднал
Не съм и знаела ,че има нов,десет изскачащи прозорци затворих,за да ви отговоря
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
пет юли 01, 2022 8:07 amsvilena55555 написа:
Не съм и знаела ,че има нов,десет изскачащи прозорци затворих,за да ви отговоря

Прикачен файл

1.jpg
1.jpg (104.88 KиБ) Видяна 677 пъти
svilena55555 - напреднал
Аз ползвам на телефона версията.

Тема "Съвет за сходни части на бойлер" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: