• 1
  • 2
Чакаме вашите въпроси за банята, ваната и т..н.
Здравейте,
Наскоро закупих къща с орех. Имам разрешение за премахване. Хората, които дойдоха да го отсекат, казаха, че нищо не става от него, няма да платят нищо за материала, но ще го вземат. Въпросът ми е боклук ли ми е орехът според прикачените снимки? Предварително благодаря!
krasi92 - майстор
Здравей миленадимова@абв.Според показаното орехът ти никакъв го няма :-D. Нещо не разбирам. Ще доидат хора да ви отсекат ореха и трябва да плащат за това. Странно. Не е ли редно вие да заплатите за услугата.
vlax - майстор
съб окт 22, 2022 4:14 pmkrasi92 написа:
Здравей миленадимова@абв.Според показаното орехът ти никакъв го няма :-D. Нещо не разбирам. Ще доидат хора да ви отсекат ореха и трябва да плащат за това. Странно. Не е ли редно вие да заплатите за услугата.
Не е странно. Може да плати на едни хора да го отрежат,а други хора да платят на нея да го вземат.
Както тя е платила за ненужна скица на имота за издаването на разрешително за отсичане на защитен ви дърво.

ПП И аз не виждам дРъвото. :)
:partyman:
krasi92 - майстор
така е редно според мен. Плащам си за услугата а ако някои е заинтересован да го купи си е отделен пазарлък. Мяза на ромска схема това тука. То за нищо не ставало ама щели да го вземат. От тях да мине :-D :lol: :lol:
MamaMy - майстор
Не го даваш в никакъв случай. Казваш, че ще се грееш на него и искаш да ти го свалят и окастрят само. Ако нямат далавера трудно ще ги уговориш да го свършат.
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
Щом няма да плащат, няма да им даваш да го вземат. :-) А дали нещо става от него няма как да гадаем - пуснала си две еднакви теми, но без снимки на ореха
chapara - майстор
Точно за огрев няма кой да излъжеш :lol:
Който е горил орех знае :cool:
Файловете ми са прекалено големи. Ще прикача снимки.
krasi92 - майстор
Прикачи и снимки. Би ли споделила какво те подтикна да си споделишпроблема в раздела за къпане.
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
съб окт 22, 2022 11:05 pmMilenadimova@abv.bg написа:
Файловете ми са прекалено големи. Ще прикача снимки.
:shock: :?
  • 1
  • 2

Тема "Въпрос орехова дървесина" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: