Чакаме вашите въпроси за банята, ваната и т..н.
dokobg - специалист
Здравейте колеги, член съм на форума от доста време, предимно като читател. Знам, че има доста хора с опит във форума които се надявам да помогнат. Направих си малка баня, 1,5 x 1 метър, като монтирах и малка мивка 40 см. дължина на 24 см. дълбочина. Оставил съм изходите за водата на стената и сега се нуждая от помощ за стенния смесител. Съпругата ми иска да има възможност и за душ, тоест да е от типа "смесител стенен за вана/душ", но чучура от който да си мием ръцете на мивка да е с максимална дължина 12 см. от стената. Прегледал съм всички големи БГ и чужди производители и не успявам за намеря смесител с дължина 12 см.
Моля, ако някой се е сблъсквал с този проблем или е намерил по-малък смесител да помогне.
Andri01 - майстор
Имам такъв, но е с термостат. Купуван е от " Практикер".
hidrazin - майстор
пон яну 23, 2023 7:34 pmdokobg написа:
чучура от който да си мием ръцете на мивка да е с максимална дължина 12 см. от стената.
14-15 см ще се намери но 12 см едва ли.
Едва ли ще се намери производител който се е навил да произвежда такова изчадие.
Жената не мое ли преглътна 2 санта в повече?

Прикачен файл:
Смесител.jpg
Смесител.jpg (38.31 KиБ) Видяна 816 пъти

:partyman:
chapara - майстор
В тези случаи мивката се монтира асиметрично на смасителя, в ляво или дясно, така че смесителя да не захлупва мивката.

Тема "Малък стенен смесител" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: