Чакаме вашите въпроси за банята, ваната и т..н.
chapara - майстор
ср фев 01, 2023 11:31 pmБаш Майсторо написа:
Казваш турили са му шапката май :?
Ти го каза :-D
bojanski - напреднал
Та само за ъпдейта... Сам се справих, като през тръбата успях да метна едно въже от външната и страна , към въжето прикачих струна за резбарски трион от едната му страна. Качих струната на тръбата, хванах въжето от двете му страни и търках до срязване. Срязах я! След тази процедура, успях също така да сложа и клапа от външната страна на тръбата, като от вътрешната страна пуснах 2 въжета, след което направих 2 дупки в клапата,сложих пяна и силикон на мястото където влиза в тръбата, качих се отново, придърпах я внимателно за да стигне до горе, придърпах я на ръка и я наместих... та реших си проблема. Конденз вече няма, вентилира се идеално, не връща вода през вентилатора. Благодаря за идеите и мненията :cool: :supz:
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
ср фев 22, 2023 5:04 pmbojanski написа:
Та само за ъпдейта... Сам се справих, като през тръбата успях да метна едно въже от външната и страна , към въжето прикачих струна за резбарски трион от едната му страна. Качих струната на тръбата, хванах въжето от двете му страни и търках до срязване. Срязах я! След тази процедура, успях също така да сложа и клапа от външната страна на тръбата, като от вътрешната страна пуснах 2 въжета, след което направих 2 дупки в клапата,сложих пяна и силикон на мястото където влиза в тръбата, качих се отново, придърпах я внимателно за да стигне до горе, придърпах я на ръка и я наместих... та реших си проблема. Конденз вече няма, вентилира се идеално, не връща вода през вентилатора. Благодаря за идеите и мненията :cool: :supz:
Браво!
chapara - майстор
Евала, когато има мисъл нещата винаги се получават👍
i486 - специалист
пон яну 30, 2023 11:14 pmbojanski написа:
Некадърникът, който ми я слага си я остави с дължина 1 метър и то с обратен наклон към банята. В студено време като момента, след къпане образува конденз от парите в банята и студът навън и прокапва през вентилатора от време на време… Идеи ?
Едно коляно Ф100, ако може да се закачи отвън и оправяш наклона. Алпинист, дълга стълба, хеликоптер :)
bojanski - напреднал
чет фев 23, 2023 11:42 pmi486 написа:
пон яну 30, 2023 11:14 pmbojanski написа:
Некадърникът, който ми я слага си я остави с дължина 1 метър и то с обратен наклон към банята. В студено време като момента, след къпане образува конденз от парите в банята и студът навън и прокапва през вентилатора от време на време… Идеи ?
Едно коляно Ф100, ако може да се закачи отвън и оправяш наклона. Алпинист, дълга стълба, хеликоптер :)
Сложил съм необходимото!

Прикачен файл

8E4F552D-9F3B-4DB7-9E36-77FEBE1F79AF.jpeg
8E4F552D-9F3B-4DB7-9E36-77FEBE1F79AF.jpeg (6.64 KиБ) Видяна 643 пъти
Баш Майсторо - специалист
Браво за това че сам си решил проблема и сподели начина. За в бъдеще внимавай с майсторите и Успехи.
bojanski - напреднал
пет мар 03, 2023 11:28 pmБаш Майсторо написа:
Браво за това че сам си решил проблема и сподели начина. За в бъдеще внимавай с майсторите и Успехи.
Вече съм на принципа, ако знам, че мога да си го направя сам качествено, не търся майстори.

Иначе, да наистина трябва да се внимава … :-D
MamaMy - майстор
Благодарим, че сподели решението си на проблема и завърши темата, а не я остави с отворен край както повечето случайни потребители! =D>

Тема "Тръба за вентилация" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: