Чакаме вашите въпроси за банята, ваната и т..н.
StoyanDimitrovST - напреднал
Изображение

Здравейте,

Искам да направя плочки на под в баня, но имал следния сифон. Мога ли да нанижа отгоре друг сифон без да къртя или трябва да изкъртя всичко и да сложа нов, като стигна до тръбата. Тъй като ще правя 5-6 см ,амазка се чудих дали млга да сложа нов прав сифон над тоя без да къртя много много? Знам че може би не се прави така но все пак да попитам 😄
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
чет мар 02, 2023 12:58 pmStoyanDimitrovST написа:
Изображение

Здравейте,

Искам да направя плочки на под в баня, но имал следния сифон. Мога ли да нанижа отгоре друг сифон без да къртя или трябва да изкъртя всичко и да сложа нов, като стигна до тръбата. Тъй като ще правя 5-6 см ,амазка се чудих дали млга да сложа нов прав сифон над тоя без да къртя много много? Знам че може би не се прави така но все пак да попитам 😄
Не се вижда снимка
Сифон не бива да се "нанизва"
StoyanDimitrovST - напреднал
чет мар 02, 2023 2:45 pmn_a написа:
чет мар 02, 2023 12:58 pmStoyanDimitrovST написа:
Изображение

Здравейте,

Искам да направя плочки на под в баня, но имал следния сифон. Мога ли да нанижа отгоре друг сифон без да къртя или трябва да изкъртя всичко и да сложа нов, като стигна до тръбата. Тъй като ще правя 5-6 см ,амазка се чудих дали млга да сложа нов прав сифон над тоя без да къртя много много? Знам че може би не се прави така но все пак да попитам 😄
Не се вижда снимка
Сифон не бива да се "нанизва"
Да знам, просто този сифон ще се ползва много рядко и няма кой знае какъв поток на вода там защото нито има душ нито нищо и затова си мислех да го направя така. Това е по скоро ревизионен сифон ако нещо се случи... Затова си викам не може ли така да го нанижа за да не къртя и да си отворя работа ...

Тема "Сифон в баня" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: