• 1
  • 2
Чакаме вашите въпроси за банята, ваната и т..н.
chapara - майстор
вт апр 18, 2023 5:21 pmschuldiner написа:
@chapara
'бсолютно те подкрепям, ама не към питащите тоягата :-D Има достатъчно дългоактивни дебили из форума за тая цел :-D
ПП Не съм видял къде става туй с "рекламата" /да не е при сифончето?/, ама ме досмешава само да си представя как НЕПОЗНАТ те врънка за няква баня... какъв му е шансът...


Шанса да му обясня е голям 99%, ако има елементарен подход.
Въпроса е че има неща които ако не ги видиш, не става.

Тояга към питащи не е имало, те си знаят.

Да единия е от ,,софончето"
MamaMy - майстор
Понякога само по начина на питане може да се познае човека какво работи. С тези опити за систематизиране и класифициране питащия ще да е библиотекар :lol: .
За компютърджиите според вида професия трябва да е софтуерист или програмист. Само те мислят по толкова тъп начин. Затова и софтуерите са толкова смотани повечето пъти :-D
schuldiner - майстор
вт апр 18, 2023 7:44 pmnikkk написа:
Много добре систематизирано, благодарности на chapara и schuldiner.


вт апр 18, 2023 5:21 pmschuldiner написа:
циментова мазилка, циментова хидроизолация, циментово лепило.
Така е, но да обърна внимание, когато хидроизолацията не е циментова (например Mapelastic Aquadefense била на основата на смоли), тя според брошурата си не харесва неизсъхнали основи.

Конкретно в моя случай е точно така, затова съхненето ми е фактор, с който ще трябва да се съобразя.
Че колко да е сложно!? Правиш полимерна мазилка и след половин-един час лепиш плочките. Чапара ти намекна, че има тайни, ама не са чак тайни, ако питаш мен...
jekasus - майстор
schuldiner написа:
Че колко да е сложно!?
Сложно.
Затова, който разбира, не ползва "боя" за хидро, а 2К хидроизолации, щото позволяват решението на проблема - мокра стена \ хидро.
  • 1
  • 2

Тема "Методи на лепене на плочки когато стената не е вертикална" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: