Чакаме вашите въпроси за банята, ваната и т..н.
Мухлясал таван- влага от съседа отгоре ,има теч. Контакт с нея- невъзможен! Мога ли отдолу аз да си помогна,да ,,запечатам" някак тавана...
Киррил - специалист
Трябва да и спреш водата по някакъв начин.
chapara - майстор
ЦЕЦЕЕ, имал съм подобен случай в битието си. Потърпевшите извикаха ХЕИ. Служителите огледаха и дадоха предписание на горните комшии в 10дневен срок повредата да бъде отстранена. Отношенията м/у кошиите се обтегнаха, но ремонта се случи в срок. Това беше преди 20тина години, но мисля че пак трябва да работи. Никой не може да облива комшиите си с фекални и смрадливи води!
И ако всичко приключи, драсни два реда, хем да затвориш темата си, хем и други като теб да знаят прават си.
Lisko - майстор
Какво значи невъзможен - невменяема ли е?
Политиката с горния съсед е сложна защото ти зависиш от него, а той от теб - не.
Може да те тормози и по други начини.
MamaMy - майстор
Не съм много убеден, че този над теб не зависи от теб. Щранга му за вода минава през твоята баня. Имах проблем със съсед отгоре. Три пъти го предупреждавах да спре теча в едната тоалетна, но на него не му се разбивало. Е, на мен ми се разбиваше. Махнах три плочки от единият куфар и при първото централно спиране на водата дебита нагоре по етажите рязко падна. Допълнителните тоалетни ставаха само за килери. Тогава на мен не ми се къртеше. Стана голяма патаклама, но онзи "независимия" нагляр над мен си разкърти прясно ремонтираната тоалетна и намериха шапката. Явно и пред майсторите се е правил на велик. Тоалетната чиния беше пукната много майсторски след кривката. Отвън не се вижда изобщо.
Киррил - специалист
Може собственикът да живее извън страната.
chapara - майстор
нед фев 18, 2024 9:06 amКиррил написа:
Може собственикът да живее извън страната.
Хайде стига с фантазиите, и на това се намира колая!

Тема "Мухлясал таван- влага от съседа отгоре.Контакт с нея- невъзможен! Мога ли отдолу аз да си помогна,да ,,запечатам"тавана." | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: