Чакаме вашите въпроси за банята, ваната и т..н.
Въпроса ми е конкретно този тип https://praktiker.bg/bg/Toaletni-chinii ... N/p/129726 тоалетни всичко ли са със структура за вграждане в стената. Има ли стенни тоалетни без структура за вграждане и ако да къде да търся?
iliya_i - майстор
Тази тоалетна с тЪРби ли ще е или само за декорация на стената?
съб мар 23, 2024 4:53 pmiliya_i написа:
Тази тоалетна с тЪРби ли ще е или само за декорация на стената?
С тръби естествено
chapara - майстор
По глупав въпрос не съм чувал.
Заклевам се :cool: :roll:
От къде ще дойде промивната вода и на къде ще иде отходната?
kozl - майстор
Ако предварително бетонира тръбите в стената на правилните места, може конзолната чиния да се закачи на анкери в бетона.
Тогава няма да му трябва структура. Казанчето може да е високостоящо - да може да се обслужва, с въженце или пневматика за изпускане на водата.
Обаче това кой ще го направи така :? :? :? :? :?

А в Баухаус гледах структури - готови със заводско покритие като мебел. Направо закачаш за тази "мебел" към стената и водата и към нея монтираш конзолната чиния. Т.е. отпада необходимоста да се облицова структурата.
chapara - майстор
За да ти вземат парите, ще те нахранят с камъни Козлин. Това твойто подхранва глупостта. Моля те не продължавай да вкарваш заблуда. Има си моноблокове. М/у другото колко структури си монтирал??? А ко не си, просто пропусни отговора.
Нищо лично.👍
kozl - майстор
И понеже съм и то в съответствие с идеологията на форума, за тва не пропускам да отговоря :wink:

Тема "Тоалетна въпроси" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: