• 1
  • 2
Чакаме вашите въпроси за банята, ваната и т..н.
Hoвoceлckи - майстор
Не ми звучи съвсем разумно, та и законно. За мен този случай си е за съд, ама у нас ... По принцип КЗП би трябвало да принуди търговеца да върне парите без шикалкавене, но изобщо не вярвам, че ще направи каквото и да е за клиента. Това да не ни е Алиекспрес :wink:
Сам съм си направил блога, за да споделя за случката и да си излея мъката. Не съм конкурент, а клиент! Имам всички съответни документи за покупката.

За да се стигне до Комисията за Защита на Потребителя е нужно да им занеса шкафа и да се състави протокол за рекламация, което пак води до стоене без шкаф и целите тези разговори с тях се оказват без тежест към този момент, а до този момент аз не съм получил такъв документ.

Споделям опита си, за да имат бъдещите им клиенти едно на ум когато пазаруват от тях!
Магазините за плочки Сико са най-големите некадърници и нещастници, които съм срещал сред магазините за строителни материяли.
Днес чакахме поръчани плочки за баня. Дойде един голям камион, натоварен в целия фургон с две паленца от по 10 реда плочки. Караше го един полу-сакат шофьор, който изглежда по походката е болен от паркинсон и трудно проумявам, как изобщо е взел книжка С кат. Беше паркирал пред блока ни, но от другатаб
пред блока ни, но от другата страна на улицата и в страни пред една къща. До входа имаше 20м. разсояние. Майка го помолила да паркира между колите, които бяха паркирани успоредно пред блока, защото имаше около цели 6 метра между две коли. А онзи  и казал, че не кара колело. Плочките които беше докарал бяха в мокри кашони, увити в найлон, вир вода. Тръгнах да ги пренасям на ръка. Дойде брат ми и му каза на водача да спре пред входа на тротоара и, че не е нормално разстоянието на което е спрял. Онзи се фръцна, като ощипана мома, оплака се
на шефката си по телефона и си тръгна. След това шефката на Сико се обади на брат ми по телефона и взе нещо да му се кара. Представяте ли си? Заради нейния некадърен шофьор, който не може да направи една маневра успоредно паркиране. Брат ми си поиска парите обратно и развали сделката. Много некоректни търговци са от магазин Сико на Подуяне под жп.моста. Аз от тях вече и един пирон не бих си купи. Да продаваш плочки и да нямаш кола с платформа за стоварване на стоката и шофьор който да умее
успоредно паркиране
chapara - майстор
А качеството е за изхвърляне, сега се боря с тая мъка, ама мъка от калибровка, даже не ми се говори🤐🙄
andreygg - напреднал
Феникс Грес са голям вносител и от тях зареждат доста магазини /включително и някои от горепосочените/. Имат голяма складова база в района на гара Искър.
https://feniks.bg/
  • 1
  • 2

Тема "Качествени фаянсови плочки - От къде...?" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: