• 1
  • 2
Чакаме вашите въпроси за банята, ваната и т..н.
Trailblazer - помощник
Бихте ли ме посъветвали къде мога да си купя качествени фаянсови плочки за баня? Въпросът ми е основно към майсторите във форума, които си вадят хляба с този занаят и през ръцете им минават плочки от какви ли не производители и с какво ли не качество. На пазара се предлага такова огромно разнообразие, че човек който обикновено не се занимава професионално в тази сфера би могъл лесно да купи някакви плочки, от качеството на които в последствие да псува :evil: Напълно ми е ясно, че в повечето случаи по-доброто качество означава по-висока цена. Аз търся "златната среда" :wink: Благодаря предварително!
Profi Stroi - специалист
За София мога да ти препоръчам някой от магазините на Валентино дизайн ,Сико С или Декор Керамик
Trailblazer - помощник
Да, именно за София ме интересува - забравих да спомена :? . Благодаря ти!
крум - специалист
Цариградско шосе, на отбивката към околовръстно веднага след Пежо. Нещо от рода на класик керамише или нещо подобно. Всички плочки съм купувал от там. Приятно обслужване, голям избор, качествени плочки.
За цените не мога нищо да кажа - не съм ги сравнявал. По-скоро на два пъти имаха точно това, което търсим.
sevar - специалист
Бял Даньо - на В. Левски, преди Сточна гара. Последният безистен, слиза се надолу.
Цените са нормални, е има и по-високи. ;o))

http://www.bial-danio.com/

В Сико-С недей, повечето серии не струват.
Теди - специалист
Форма-Д на Стамболийски и братя Миладинови. Кажи, че съм те пратил аз.
rojko - специалист
А някои да ми каже ,хубав фаянс и богат избор в Стара загора или В Хасково
Бих искал да споделя неприятния си опит с фирма Форма Д.

Цялостно не съм доволен от обслужването след покупката на продукти от Форма-Д. Шкафчето за баня от MDF не стига, че не беше същото като това което е изложено в магазина им (произведено по различен начин, с различно качество и материали от производителя, което вие сами потвърдихте), а и се поду от влагата в банята. Шкафа е с ниско качество на изключително висока цена. В крайна сметка след 4 месеца чакане не получихме задоволителен отговор и не ни беше възстановена сумата за шкафа.

Ако искате да прочетете повече преди да закупите нещо от тази фирма
https://forma-d-mneniq.blogspot.bg/
(ако не е приемливо да пускаме линкове, мога да пусна цялата статия тук.)
Hoвoceлckи - майстор
Съчувствам ви.
Това оплакване си го написал в техния блог? Смяташ ли, че ще остане дълго там?
На 3-4 места си с година напред - октомври, ноември 2017г. още не са дошли.
turbocharged - специалист
Човека си е направил сам блог за да им отмъсти с подходящо име и със сигурност се е регистрирал във всеки форум с насоченост домашни ремонти за да ги оплюе. А може да е конкурент или недоволен служител примерно.
  • 1
  • 2

Тема "Качествени фаянсови плочки - От къде...?" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: