Чакаме вашите въпроси за банята, ваната и т..н.
васи
Имам следния проблем- влязох в апартамент на който сега не мога да правя по-обстоен ремонт, но искам да променя батериите в банята и кухнята, защото е сменяна и променяна ВИК и сега няма на батериите декоративните розетки и се виждат едни грозни тръби от стената с едни криви удължения и на тях са закрепени батериите без кръглите декоративни розетки които да скриват това. Проблемът ми е, че искам да сложа нови батерии и да скрия тези гадни тръби с изкривяванията и тъй като не съм мъж искам помощ- как да направя това?Защото един господин ми обясняваше че това не може да стане..
masteradmin - майстор
Ами ако имаше снимка щеше много да ме улесниш. Като начало недавай на никакви "майстори" да ти пипат батериите (съседа също). Повечето използват един водопроводни ключове дето много гадно драскат метала на гайките. Имаш ли водопроводен ключ ? Значи розетките със сигурност ще станат, проблема при мене беше, че бяха много дълбоки (тръбите от стената бяха къси) и батериите не се захващаха. Тогава си купих лист за ножовка и ги отрязах отзад с 4мм и всичко е ок

Прикачен файл

SA400018.JPG
Ето и снимка
SA400018.JPG (35.03 KиБ) Видяна 3370 пъти

Тема "батерииэ на мивка и душ" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: