• 1
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 12
Чакаме вашите въпроси за банята, ваната и т..н.

А тези методи на полагане ползва ли ги някой? :?

А тези "кръстчета" ?

Уао,първите 2 клипчета са интересни...за пръв път виждам.За добра и права основа са излишни ако имаш"око и ръка"...ама за по голям пълнеж са добри щото ще пречат на плочката да сляга,абе ако видя някаъде да се продават-ще си купя :?
Distanziatori Livellanti ,има ли ги на българският пазар някаде или трябва да се поръчат от някаде,в нета не намирам нищо освен клипове за тях /
Браво Тани, добре си ги намерил. И трите са добри, но според мен клиновете на Раймонди са най-продуктивни. Чудя се, дали ги има в БГ и къде?

ПП. Клипа на Раймонди веднага го крада. :-D
Никъде не съм виждал да се продава системката от първото клипче, въпреки, че е изключително проста и като гледам принципа ефективна.Трябват ти малко клинове, които купуваш веднъж и после само пластмасовите дистанционери.За това нещо според мен има много пазар, ако се внесе или произвежда.
пробвал сам като на второто клипче такива клинчета ,какво да ви кажа останах със смесени чуства идеята като тцяло е добра но се работи бавно идеални са за всички плочки с различна дебелина.ето от тук може да ги купите
http://www.tradetiler.com/acatalog/Spac ... edges.html
Около 20 ст. бройката, значи в БГ ще е 30-40 ст. За майстори 50/50 дали трябват , за "направи сам" перфектна цена.
Аз като правих банята и за спейсъри слагах картончета накъсани от самия кашон с плочките...
Исках да попитам, защо плочките на прага на банята се лепят хоризонтално?
Щото е по-лесно(ако правилно разбирам въпроса ти).
  • 1
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 12

Включи се в дискусията:

Отговори   Нова тема Абонирай се

Сподели темата:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook:

Имаш нужда от подходящ професионалист за дома?

Върни се в “Баня”