• 1
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 12
Чакаме вашите въпроси за банята, ваната и т..н.
Тани - модератор

А тези методи на полагане ползва ли ги някой? :?

А тези "кръстчета" ?

ebahti - майстор
Уао,първите 2 клипчета са интересни...за пръв път виждам.За добра и права основа са излишни ако имаш"око и ръка"...ама за по голям пълнеж са добри щото ще пречат на плочката да сляга,абе ако видя някаъде да се продават-ще си купя :?
boreto1 - специалист
Distanziatori Livellanti ,има ли ги на българският пазар някаде или трябва да се поръчат от някаде,в нета не намирам нищо освен клипове за тях /
SHL - специалист
Браво Тани, добре си ги намерил. И трите са добри, но според мен клиновете на Раймонди са най-продуктивни. Чудя се, дали ги има в БГ и къде?

ПП. Клипа на Раймонди веднага го крада. :-D
EDI - майстор
Никъде не съм виждал да се продава системката от първото клипче, въпреки, че е изключително проста и като гледам принципа ефективна.Трябват ти малко клинове, които купуваш веднъж и после само пластмасовите дистанционери.За това нещо според мен има много пазар, ако се внесе или произвежда.
bencho_rb - специалист
пробвал сам като на второто клипче такива клинчета ,какво да ви кажа останах със смесени чуства идеята като тцяло е добра но се работи бавно идеални са за всички плочки с различна дебелина.ето от тук може да ги купите
http://www.tradetiler.com/acatalog/Spac ... edges.html
jekasus - майстор
Около 20 ст. бройката, значи в БГ ще е 30-40 ст. За майстори 50/50 дали трябват , за "направи сам" перфектна цена.
DanielX - напреднал
Аз като правих банята и за спейсъри слагах картончета накъсани от самия кашон с плочките...
iordigd - напреднал
Исках да попитам, защо плочките на прага на банята се лепят хоризонтално?
jekasus - майстор
Щото е по-лесно(ако правилно разбирам въпроса ти).
  • 1
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 12

Тема "Методи за полагане на плочки в баня - 2 част" | Включи се в дискусията:

Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: