• 1
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 12
Чакаме вашите въпроси за банята, ваната и т..н.
SHL беше писал с червен шрифт, че пода на банята завършва с хоризонтал при прага на вратата. Аз така го направих, но не ми стана ясно защо?
Тези уроци, които ни е преподал SHL са направо уникални!
Изцяло по тях си правих банята и всичко се получи. Остана ми само да направя кърпеж на стените. :-D
Благодаря!
Радвам се, че си се справил. :)
Ако плочите на прага не се залепят хоризонтално, след това ще се вижда един много грозен клин при вратата. В зависимост от модела, клина може да дразни слабо, а може и да боде очите. Затова съм подчертал да е хоризонтален.
Благодаря! Радвам се, че си на линия!
Ако минаваш към Русе пиши на лични да се срещнем. Имам да те черпя една бира. Банята е вече на финала. Остана ми фугиране на кърпежа, монтаж на тоалетната, довършване на окачения таван и монтаж на осветлението.
Интересува ме тоалетната задържително ли трябва да се нивелира или може да я монтираме със силикон и дюбели директно на пода както е под наклон?
Няма никакъв смисъл тоалетната ти чиния да е нивелирана.
Има имааа :wink: Ако погледнеш капака на моноблока спрямо фугите на плочките се получава грозна картинка! Ако успее да завърти по някакъв начин тоалетната чиния, за да излъже окото , не е необходимо нивелиране, но това рядко се постига и е компромис!
Да бе, да. Ти с нивела ли ходиш по нужда в тоалетната?
Тани написа:Има имааа :wink: Ако погледнеш капака на моноблока спрямо фугите на плочките се получава грозна картинка!
Има ги всякакви Изображение
Тани, много си ми странен, не пиеш, не пушиш, по други жени не ходиш, капаци на тоалетни спрямо плочки оглеждаш Изображение
Е какво странно виждаш! Пък и почти не позна! Занимавам се само с позитивни дейности! Пушенето не е към тях , пиенето ежедневно също, но жените... имам си красива по моите критерии жена, а и на чужди не пропускам да се наслаждавам :wink:

Тани написа:За мое учудване обаче, в Плейбой клуба разрешиха на компанията да си изпуши пурите (защото никой не попита) , но след това ни направиха забележка и пушенето ставаше отвън. Явно не се притесняваха от отлив на клиенти.

viewtopic.php?p=471285#p471285

това беше около 24 часа по-късно откакто ти увековечих името в шпакловката в полунощ... е няма само да шпакловаме по нощите я:lol:

А относно гледането на криви неща ими ...
jekasus написа:Ко да правим - професионално изкривяване Изображение

:lol: :lol: :lol:

Като погледна тези тоалетни , малко да са мръднали от нивелация, веднага ще ми се набие в очи! Не ми се рови , но май имам снимка на една тоалетна , която нивелирах на един клиент за моя сметка само защото ме дразнеше всеки път като влезна в банята!

Изображение
Прикачен файл:
12.jpg
След "края на света" и няколко на брой "свинска смърт", айде и коледа да отговоря -
Моноблок от първата снимка е за прави подове, щото освен наклона наляво и надясно към стената има наклон от нея към сифона, и понеже съм
jekasus написа:Ко да правим - професионално изкривяване Изображение

грозното виждаме, не само при разминаване към вертикалните фуги, но и разликата между моноблока и пода - тези проблеми обикновено се виждат при големи бани. Другите "цукали" с неквадратни форми компенсират тези разлики, което се вижда от втората снимка.
И като продължим с "Надпис на лампа за разглеждане на рентгенови снимки" маркуча на захранването с вода е дразнещ, ако това е варианта на свързване. при втората снимка - "лайночистачката" трябва да е скрита в десния ъгъл, да не се вижда "кафявото"

П.П. - Едно да гледаш, друго да пипаш - това не само за жени :partyman:
  • 1
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 12

Включи се в дискусията:

Отговори   Нова тема Абонирай се

Сподели темата:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook:

Имаш нужда от подходящ професионалист за дома?

Върни се в “Баня”