• 1
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 15
Чакаме вашите въпроси за банята, ваната и т..н.
iordigd - напреднал
Исках да попитам, защо плочките на прага на банята се лепят хоризонтално?
jekasus - майстор
Щото е по-лесно(ако правилно разбирам въпроса ти).
iordigd - напреднал
SHL беше писал с червен шрифт, че пода на банята завършва с хоризонтал при прага на вратата. Аз така го направих, но не ми стана ясно защо?
Тези уроци, които ни е преподал SHL са направо уникални!
Изцяло по тях си правих банята и всичко се получи. Остана ми само да направя кърпеж на стените. :-D
Благодаря!
SHL - специалист
Радвам се, че си се справил. :)
Ако плочите на прага не се залепят хоризонтално, след това ще се вижда един много грозен клин при вратата. В зависимост от модела, клина може да дразни слабо, а може и да боде очите. Затова съм подчертал да е хоризонтален.
iordigd - напреднал
Благодаря! Радвам се, че си на линия!
Ако минаваш към Русе пиши на лични да се срещнем. Имам да те черпя една бира. Банята е вече на финала. Остана ми фугиране на кърпежа, монтаж на тоалетната, довършване на окачения таван и монтаж на осветлението.
Интересува ме тоалетната задържително ли трябва да се нивелира или може да я монтираме със силикон и дюбели директно на пода както е под наклон?
velsi - Почетен майстор
Няма никакъв смисъл тоалетната ти чиния да е нивелирана.
Тани - модератор
Има имааа :wink: Ако погледнеш капака на моноблока спрямо фугите на плочките се получава грозна картинка! Ако успее да завърти по някакъв начин тоалетната чиния, за да излъже окото , не е необходимо нивелиране, но това рядко се постига и е компромис!
velsi - Почетен майстор
Да бе, да. Ти с нивела ли ходиш по нужда в тоалетната?
Тани - модератор
Тани написа:
Има имааа :wink: Ако погледнеш капака на моноблока спрямо фугите на плочките се получава грозна картинка!
jekasus - майстор
Има ги всякакви Изображение
Тани, много си ми странен, не пиеш, не пушиш, по други жени не ходиш, капаци на тоалетни спрямо плочки оглеждаш Изображение
  • 1
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 15

Тема "Методи за полагане на плочки в баня - 2 част" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: