Тук всеки може да качи собствени снимки и да представи себе си пред общонстта.
trevora - специалист
rum_sz написа:
Колежке нахрани сучето :) :) И стягай въдиците.Че до неделя го дават слънчево.Как върви цената на паламуда по складовете?
Ъъъъъъъъ,малко ме хвърли в тъча,срам не срам да си призная,незнам кво е това суче?Иначе в неделя си останах с хубавото време и къпането на червея.Едно голямо НИЩО!За паламуда незнаам,аз лично хич не е я обичам тая риба.Ама ако ти трябва инфо ще питам.
Делян ,благодаря!
masterrichi - специалист
Ярослава много готина мацка си ,кефиш ме много.
pavkatay - майстор
masterrichi написа:
Ярослава много готина мацка си ,кефиш ме много.
:lachtot:

Извинявам се на авторката- казаното по-горе е истина- красива е .
Просто формулировката на колегата е малко странна :?

пп :lachtot:
trevora - специалист
Благодаря на всички за милите думи!
pavkatay,едва ли колегата е вложил смисъл,такъв какъвто ти го разбираш :lachtot:
Хайде наздраве на всички!
rum_sz - специалист
trevora написа:
rum_sz написа:
Колежке нахрани сучето :) :) И стягай въдиците.Че до неделя го дават слънчево.Как върви цената на паламуда по складовете?
Ъъъъъъъъ,малко ме хвърли в тъча,срам не срам да си призная,незнам кво е това суче?Иначе в неделя си останах с хубавото време и къпането на червея.Едно голямо НИЩО!За паламуда незнаам,аз лично хич не е я обичам тая риба.Ама ако ти трябва инфо ще питам.
Делян ,благодаря!


Кучето :x :x
trevora - специалист
rum_sz написа:
trevora написа:
rum_sz написа:
Колежке нахрани сучето :) :)



Кучето :x :x
Чак пък да се ядосваш,че не знам,ми то човек се учи докато е жив,пък на мен ми е още много рано ,има много време пред мен:)
trevora - специалист
Ъпгрейд!
От 12 декември си имам още един член на семейството,да ви представя Деди,10 години,изоствен най-просташки в Софийския приют.На такива хора да им се връща тъпкано!

Прикачен файл

1212.JPG
Деди
1212.JPG (22.4 KиБ) Видяна 3933 пъти
trevora - специалист
Тъй като дълго време се загубих,къде в горите,къде в реките,та реших да ви кажа ,Наздраве! Е те тука съм вече :)

Прикачен файл

296596_3519602873005_1168683564_n.jpg
296596_3519602873005_1168683564_n.jpg (12.93 KиБ) Видяна 3419 пъти
stiv1961 - майстор
Отново добре дошла :)

Тема "Айде да ме видите и мен!" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: