Тук всеки може да качи собствени снимки и да представи себе си пред общонстта.
trevora - специалист
Казвам се Ярослава Узунова и съм от Бургас.Вече на цели
35 годинки.Професия дизайнер-проектант ,работя във мебелна фабрика ,но сега съм в майчинство :)

Прикачен файл

1.JPG
каката на 17 год
1.JPG (16.57 KиБ) Видяна 9086 пъти

Прикачен файл

1.jpg
Тук съм аз ,дребния хулиган Явор и Тара
1.jpg (29.52 KиБ) Видяна 9094 пъти

Прикачен файл

1.JPG
Това съм аз.
1.JPG (20.46 KиБ) Видяна 9094 пъти
Последна промяна от trevora на пет сеп 05, 2008 4:35 pm, променено общо 1 път.
asinka - специалист
:winken: :winken: :winken:
Здрасти trevora :0
Добре дошла!
Харалампи - специалист
Брей, аз пък мислех че Тревор е мъжко име и все така съм си мислил за теб, като ти четях постовете. Радвам се да се запознаем, надявам се че ще помагаш при проектирането. Тъкмо съм се заел с тази работа.
Vlad_g - специалист
Здрасти, радвам се да се запознаем.
trevora - специалист
"Брей, аз пък мислех че Тревор е мъжко име и все така съм си мислил за теб, като ти четях постовете. Радвам се да се запознаем, надявам се че ще помагаш при проектирането. Тъкмо съм се заел с тази работа. "



Ами то си е мъжко име,ама каката ми като тръгна да се ражда трябваше да е момче,а пък тя взе че ни изненада и типично по български ние си го побългарихме :-D .А пък за проектирането няма проблем,нали за това е форума ,кой както може да помага.Благодаря за топлото посрещане :)
jel4o - специалист
здравеи ти казва и един стар съфорумец,но за жалост от година нямах нет и съм пропуснал доста
UNIOR - модератор
Добре дошла и отмен :)
Бола - специалист
Здравей и от мен,
Не съм и предполагала да се срещнем тук...
Знаеш ли,роднини сме с теб.....но не сме се виждали от години...Тревора е мноого голяма,а последно съм я виждала към 5 годишна.....Лелеее,добре че е форума

Тема "Айде да ме видите и мен!" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: