Тук всеки може да качи собствени снимки и да представи себе си пред общонстта.
piron45 - майстор
Здравей и от мен, хубаво е че ни навестяваш периодично =D>
Стефко - специалист
Здравей и от мен. И дано не се представяш като другите заядливи каки тук. Бъди умна! :?
kendal - специалист
здрасти,а защо изчезна хитронския подпис?
trevora - специалист
kendal написа:
здрасти,а защо изчезна хитронския подпис?
Явно се познаваме,въпреки , че скрит зад този профил незнам кой си....
Незнам къде ми е отишъл подписа...
kendal - специалист
не ме познавате , аз ви познавам ''задочно'',имаме общи познати бивши кадри на Християн,много са ми говорили за вас -все добри думи ,нямам негативизъм към вас .желая успех
trevora - специалист
Благодаря Ви :)
Стефко,не съм от заядливите каки,въпреки ,че имах нещастието да изкажа мнение,явно в неправилната тема и на неправилното място.Форума очевидно е доста променен, хората са станали докачливи или аз не се изказвам добре,така ,че да бъда разбрана правилно....Както и да е,прекалено е кратък живота ,за да си слагам такива неща на сърцето,ще продължавам да ви чета,но само до толкова...........
Кендал,Благодаря...!
sasooooooooo - "специалист"
Да, наистина Форумът се промени много, от "онова" време. Изтриха се много теми, хората се смениха, някой се обидиха и така... Аз лично вече само чета...
trevora - специалист
sasooooooooo написа:
Да, наистина Форумът се промени много, от "онова" време. Изтриха се много теми, хората се смениха, някой се обидиха и така... Аз лично вече само чета...
:)
Делян - специалист
От 3 години съм в този форум и винаги е имало хора, които се сърдят и се оттеглят. Процеса няма да спре. Не се връзвайте на подобни простотии.
trevora, има какво да кажеш в много теми, не се докачай... Все се каня да пусна една тема в Кухни и ще бъда доволен да бъда разкритикуван, за да науча грешките си.
filmatoplo - майстор
Привет на Бургас , там ще бъда аз след час :) .среща под часовника :heart: .

Тема "Айде да ме видите и мен!" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: