• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 9
Тук всеки може да качи собствени снимки и да представи себе си пред общонстта.
silllveto - Майсторица
Привет! :)
Казвам се Силвия. Завършила съм психология семестриално, но в момента съм на длъжност домакиня и майка на две малки зверчета и бате-бебе :party: . Фен съм на политиката, ситуационните комедии, д-р.Хаус и никотина :cool: .
През последните няколко години обаче в главата ми са само строителство, ремонти и обзавеждане. За това съм много щастлива, че открих този страхотен форум, където можеш да учиш и споделяш опит, знания и проблеми. Пожелавам успех на форума и всичките му обитатели!:)

Прикачен файл

dsc_8688_1_777_134.jpg
dsc_8688_1_777_134.jpg (47.24 KиБ) Видяна 7166 пъти

Прикачен файл

021_2_309_134.jpg
021_2_309_134.jpg (37.31 KиБ) Видяна 7166 пъти
Последна промяна от silllveto на съб дек 26, 2009 7:01 pm, променено общо 4 пъти.
Takezo Sensey - модератор
:-D Добре дошла , Мадам ...
БАШ МАЙСТОР - специалист
по профила ти открих темата ,ще се разкрия и аз тези дни :cool:
Master_Kenobi - V.I.P.
silllveto написа:
Фен съм на политиката, ситуационните комедии, д-р.Хаус и никотина :cool:
Уау! Ти да видиш! :-D Може ли въпросче? :) Какво значи "фен на политиката"? :? За останалите три неща - поклон и... :2thumbs: :2thumbs::2thumbs:
Няма да ти казвам "Добре дошла", щото вече не си "нова" тук и си със 145 мнения, повечето от които така коват проблема, че няма какво смислено да пишеш след тях. :shock: (Пък и не съм сигурен, дали не съм дошъл след тебе тук.)
Дерзай! :2thumbs:
Justy - майстор
Здравей и от мен. Готини сте :)
silllveto - Майсторица
Благодаря на всички за хубавите думи :)
Еех, Мастер, така ми погъделичка самочувствието, ама де да беше и вярно :lol: Интересна ми е политиката като наблюдател, демек съм нещо като таксиметровите шофьори - обичам да я бистря. :lol:

Качвам още една снимка :-D да се види, че съм работна

Прикачен файл

Hpim1141-1.jpg
Hpim1141-1.jpg (100.13 KиБ) Видяна 9685 пъти
EDI - майстор
Ей на това му викам аз жена............... :-D бачка като шварцвалдски дървар........... :lol: Привет и от мен. :)
Justy - майстор
Браво, Силве =D> После 10-ина кофи вода :wink: Докат си почиваш може да изтеглиш една ръка на колоната зад теб. И - подреди малко тоя двор - на нищо не мяза :razz: :lol:
UNIOR - модератор
Здравей и успехи във всяко начинание, и дано да попадаш на скромни майстори :)

Възбуждаш сексуалните ми фантазии с тази снимка :-D
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 9

Тема "И аз да се представя" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: