• 1
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
Тук всеки може да качи собствени снимки и да представи себе си пред общонстта.
ЧефоС - специалист
silllveto написа:
..., бехме млади. :wink:
И красиви :lol: Жалко, времето си казва думата. Извини ме, но от снимката друго не виждам. :?
asinka - специалист
Чичо Стефчо!
Приятно е да те чете човек. Уникален, бистър мозък, недвусмислен и непретенциозен опозиционизъм, и старание (голямо старание) във всеки удобен и неудобен момент да покажеш на всички нас, колко много, като количество, и на колко точно светлинни години, като качество, са твоите виждания.
Даже в моменти, когато човек УЖ не те очаква, ти никнеш като плевел, за да напомниш за себе си.
И както казва Силвето за себе си, ще кажа и аз за мен-аз по принцип си мълча. Обаче днес съм в настроение :-D та реших да споделя.
А може би не е настроение, а може би е моят ПМС. Ето, давам думата :rolleyes:
silllveto - Майсторица
Ха, кво става тука бре!?
Стефане, не претендирам за хубост и младост, също така не бих казала на никого, че не е, просто възпитанието не ми го позволява.
Аси, Изображение

UNIOR, виж си втория пост в темата да видиш, че не си изостанал, просто си забравил. :wink:

ПП: Аси, поздрави от Рулом! :)
filmatoplo - майстор
Ей ,леко с едничката ни майсторица :wink: .Силве да направя едно плажче днес в твоя чест -аз ходя на Перла :wink: .
silllveto - Майсторица
А благодаря! :)
Аз вече водих чаветата у гръцко за седмица. Сега в края на месеца, живи и здрави, планирам едно Карадере и Златна рибка на палатка. Ужас... :razz:
Илиян Илиев™ - майстор
На палатка си е много готино, но да има баня и тоалетна на близо. Демек да се изходиш като хората и да се изкъпеш пак като тях. Иначе без наличието на такива е подходящо само за мъжка компания с много пиене и мезе за до 2 дена.

Бе с две думи - завиждам ти.
valat111 - специалист
UNIOR написа:
Здравей и успехи във всяко начинание, и дано да попадаш на скромни майстори :)

Възбуждаш сексуалните ми фантазии с тази снимка :-D
Ееее, вероятно поддържаш сексуалните фантазии не само на един от модераторите :yawinkle:
filmatoplo - майстор
:) Златна рибка до Созопол ли :wink: там има и бунгала .
valentin114 - специалист
Честит Рожден Ден, Силве и от мен! :birthday:
  • 1
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9

Тема "И аз да се представя" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: