Тук всеки може да качи собствени снимки и да представи себе си пред общонстта.
velsi - Почетен майстор
Добре дошъл!
brunder написа:
Бреи от толкова притеснения забравих да сложа моя снимка.Някои може ли да ми каже как се смялават пикселите на снимка.
За смялване на снимки има писано тука.
brunder - специалист
А това са други мои произведенияИзображение

Uploaded with ImageShack.us[/img][/img]

Изображение

Uploaded with Изображение

Изображение

Uploaded with ImageShack.us[/img]
Стефан - майстор
Корабчетата са много хубави, браво. Колко бройки си направил, и какво ги правиш после? Продаваш ли ги, колекционираш ли ги, или се хвалиш по форумите? Не се страхувай от критиката - тя те калява. Страхувай се от хвалебствията - омагьосва те, но не ти помага. Малък си още да го разбереш - те и големите не го разбират. Гледай си детския живот, радвай му се, расти, и всичко ще си дойде на мястото. Имаш усет за хубавото, правиш го добре за годините си, от това по-добро няма. Залягай над учебниците, и не обръщай внимание на форумите.
masterrichi - специалист
Това е голяма рядкост ,младеж на твоята възраст да има хоби,от тебе ще стане човек.БРАВО.
ArturDent - Почти Безобиден
А купата за какво е ?
brunder - специалист
Да започна с стефан принципно от всичките показани имам по един брой аз си ги правя за хоби смисал обичам да правя такива работи.И не никога не бих ги продал дори и за 1000лв.Бих ги продал ако нямам пари.На въпраса какво ги правя после ами имам си спецялна стая която съм ги наредил имам 5 корабчета.А стефане да кажа че за жалост на моита възрас някак какво повече да правя защото бащами не ми дава да работя с някои машини.НО като порасня ще ви покажа че мога и да правя много други работи.Благодаря

masterrichi благодаря за хубавия комплимент.Ами занимавам се от около година едно корабче се прави около 3,4 месеца има корабчета които съм правил и 6 месеца сериозно правене.Но благодаря :)

ArturDent купата е за састезание пожарникарско.Трябваше да бягам 1км после имаше щафета ня която требваше да разнасям шлангове и други работи и т.н

А на които му харесват корабчетата и иска да се научи как се правят мога да му обясня и да му дам чертежи с обяснение как се прявят и на някои чертежи има готови части 1:1.Но това е които иска.
yaneff82 - напреднал
Извинявам се на момчето за спама по горе .Продължавай в същия дух имаш дарба дано нещо не я пресече ,само така :thumbs:

На Стефан не обръщай внимание той е дърт и много издухан.
brunder - специалист
Благодаря а ти на колкоси гледам си от моя регион.
yaneff82 - напреднал
Ти да не почна да ме сваляш , :-D аз съм женен.
здравейте и от мен аз се казвам невена

Тема "Здравейте и от мене :)" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: