Тук всеки може да качи собствени снимки и да представи себе си пред общонстта.
SHL - специалист
Здравейте всички !
Казвам се Стилиян Лукаров. На 33 години съм.Щастливо разведен и щастливо сгоден впоследствие. Имам дъщеричка на 9 години, която не живее при мен. Работя в строителството от 1995г. Първо бях чирак при бившия ми тъст, после пък станах майстор 8-[ . От 5 години сам водя бригада. Тази година си направих и фирма.
Преди обичах да спортувам(до 12 клас), сега се вълнувам от строителство, интернет, "Counter-Strike" и "Heroes III - The Shadow of Death" :fies:
Едно от хобитата ми е да купувам машини и инструменти.
Ето малко снимки:

Прикачен файл

DSC02151.JPG
Аз на обекта
DSC02151.JPG (166.64 KиБ) Видяна 8583 пъти

Прикачен файл

DSC02625.JPG
Това на рамото ми беше талисман на бригадата :)
DSC02625.JPG (186.56 KиБ) Видяна 8583 пъти

Прикачен файл

DSC01007.JPG
Това е щерката
DSC01007.JPG (134.35 KиБ) Видяна 8584 пъти

Прикачен файл

Picture 061.jpg
Аз и моето слънце...
Picture 061.jpg (144.8 KиБ) Видяна 8583 пъти
SHL - специалист
Харесва ли ви новата ми жена :gott:
Последна промяна от SHL на вт яну 12, 2010 10:42 pm, променено общо 1 път.
Emerald - модератор
Здравей! :) На предпоследната снимка приличаш на Стоичков. :-D

Как няма да я харесваме новата жена- как се молиш само... :-D
SHL - специалист
Emerald написа:
Здравей! :) На предпоследната снимка приличаш на Стоичков. :-D

Как няма да я харесваме новата жена- как се молиш само... :-D
А така-така, така, само хвалби да има, после ще и ги покажа :klatsch: :roll:
Стефан - майстор
SHL написа:
Харесва ли ви новата ми жена :gott:
Добре дошъл и от мен! Ама аз съм по критиките!!!! Каква е връзката на представянето ти, с жена ти? А нали беше щастливо сгоден? Май не съм разбрал ли? Или е съпруга, или е годеница! При всички случаи е жена. Все ми е тая!
Разгледах и сайта. Даже и форум имаш. Всичко е ОК. Дано е печеливш бизнеса ти! Но при тия цени/даже и без ДДС/, 100% не съм ти клиент.
SHL - специалист
Стефан написа:
SHL написа:
Харесва ли ви новата ми жена :gott:
Добре дошъл и от мен! Ама аз съм по критиките!!!! Каква е връзката на представянето ти, с жена ти? А нали беше щастливо сгоден? Май не съм разбрал ли? Или е съпруга, или е годеница! При всички случаи е жена. Все ми е тая!
Разгледах и сайта. Даже и форум имаш. Всичко е ОК. Дано е печеливш бизнеса ти! Но при тия цени/даже и без ДДС/, 100% не съм ти клиент.
Стефчо, цените са ниски - напролет ги дигам :snakeman: Почвам да съжалявам, че не си ми клиент :(, сигурно, много изпускам :verzweifelt:
Evgeni30 - специалист
Голям майстор си, SHL и пи4.....

а новата жена е хубавица, на колко години е?

може ли скайп (твоя) на ли4на?
te_dda - специалист
сега стигнах и до тези теми, скоро ще пусна и аз снимки, за да не е едностранно запознанствоо, но....разгледах сайта ти....и по-точно раздела за гипс картон....защо там половината снимки дето видях снощи ги гледах в сайта като изработени изделия на друг съфорумец ?? ? :? :?
dundurma - специалист
брей след толкова мнения накрая се представи.здрасти стиляне.
само едно не ми харесва-за което ти нямаш вина..............двата хубави форума се конфронтират с ненужно заяждане от някои потребители :partyman: :partyman:
а най-хубавата жена еееееееееееее ЧУЖДАТА

Тема "Това съм аз." | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: