Тук всеки може да качи собствени снимки и да представи себе си пред общонстта.
Армагедон - специалист
Мен пък ме кефи бат ЧефоС ( може би, защото не ме е захапал :? )
ArturDent - Почти Безобиден
Ами то руския пак е на кирилица ;)
Johny - майстор
Стефане, 10/десет/ години изкарах навремето там и това бяха най-хубавите ми години. Хората са много свестни и много ни уважаваха, докато не разбраха какви говеда между нас. В един момент от срам избягвах да казвам, че съм българин. Минавах за грузинец, чеченец с две думи южняк.
На обикновено, битово, човешко ниво, нещата са съвсем различни. Трябва да си го видял с очите си, за да го разбереш. И това няма нищо общо с имперската политика на Русия. Бъркаш уважението с дупедавство.
Армагедон - специалист
Johny напълно подкрепям мнението ти, аз бях само за 6 месеца . Москва , обект Мида ( до БГ посолството ) с Главболгарстрой.... 24 годишен, заплащане 6 долара на час. Пиян руснак не видях, ама ние ...също и за рускините това са измислици. Банатските българки е друга тема ....
СЛАВСКИ - напреднал
Аз съм роден във Враца,и на всички казвам с гордост-аз съм роден в България.От това не ставам по-лош или по-хубав,това е истина...
MamaMy - майстор
Армагедон написа:
Johny напълно подкрепям мнението ти, аз бях само за 6 месеца . Москва , обект Мида ( до БГ посолството ) с Главболгарстрой.... 24 годишен, заплащане 6 долара на час. Пиян руснак не видях, ама ние ...също и за рускините това са измислици. Банатските българки е друга тема ....
Сигурен ли си в това червеното колега? :? Какво правят банатчанки в Москва?
MamaMy - майстор
Да не ги бъркаш с бесарабските :)
ebahti - майстор
Армагедон написа:
. Москва , обект Мида ( до БГ посолството ) с.
Опаа,и аз бях там,спяхме в общежитието на "Бутово"ама после ни преместиха в бараките на обекта.Леле кви плъхове имаше там-по големи от котка :-D
Армагедон - специалист
Е, аз правих бараките.

Тема "Кой е из Плевен?" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: