Тук всеки може да качи собствени снимки и да представи себе си пред общонстта.
EDI - майстор
:lol: ей, ще уплашите момчето, за какво му е уреда, нали да го ползва.Дай ви да режете само. :partyman:
marmoz - специалист
Боби здраси и добре дошъл и от мен :)
А сега съветите :-D /за ашладисването/
-Ашладисваи наред всичко дето те кефи/но спазваи безопасността/,така се става маистор - с практика ,практика а не с тренировки на сухо :-D ,пък и после като се зажениш много много няма да ти дават /да можеш/ да ашладишваш,вземаи докато си млад...... :-D
-Да ти кажа ние от ВИАС /УАСГ/,как ги познавахме по партитата и дискотеките кои девоики са с инжинерен профил /УНСС и СУ има повече яки мадамите..../,познавахме ги по големите тезгяси /работни маси/,понеже не стават от столовете и чертаят ли,чертаят и трупат на гъз......,друго си е барабанчета...... :-D
colyo - специалист
Ааааааа не е точно така. Имал съм колежки - точилки, дето като ги погледнеш, цялото ти кръвообръщение започва да циркулира вътре в "ашладатора" (пада ти кръвното и припадаш на място) не са мръднали и до ден днешен. Тези, които си бяха с голям тезгях , завършиха с още по-голям.............демек точно майстоски.............голям майстор - на голям тезгях работи.
bobii - специалист
marmoz, а вашите на балкони ли трупат? Нали сте строителен университет?
И при нас има, между другото, много яки точилки. А бе мани, сега трябва да се обръща повече внимание на ученето. Първи и втори курс, казват, били най-трудни.
marmoz - специалист
Аз точно за наште писах ,ама не на балкони а на фундамент трупат,иначе точилки навсякъде но в наште вузове са 10/100,а в УНСС поне 50/100 :lol:

П.П.Това малки фундаменти със солидни балкони са екстри :-D
bobii - специалист
Една прясна снимка от оня ден.

Прикачен файл

snapshot.jpg
snapshot.jpg (32.59 KиБ) Видяна 2257 пъти
EDI - майстор
Това в ляво от главата ти, черното на гардероба, да не са някакви забравени прашки :-D :lol: .
piron45 - майстор
EDI написа:
Това в ляво от главата ти, черното на гардероба, да не са някакви забравени прашки :-D :lol: .
Ами те са на мацката дето го снима :lol:

Тема "Ето ме и мен" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: