Тук всеки може да качи собствени снимки и да представи себе си пред общонстта.
splitservice - специалист
Привет и Добре дошъл :) . Внимавай с барбекюто, да не стане с Догановото? :lol:
bobii - специалист
Моля се ДНСК да не знаят за моето барбекю, че става лошо. :-D :lol:
bobii - специалист
Тая тема фанала 2 пръста прах, ама нищо. Искам да ви кажа, че поех по пътя на инженерството и сега съм втори семестър студент в ТУ-София, а специалността ми е Общо машиностроене (на немски език). Първата сесия мина успешничко -4,25 ми е средната оценка. Не ме скъсаха на нито един изпит :-D . Занапред ще гледам да е повече от 4,25!!!
EDI - майстор
Ето, има напредък.Появи се във форума и успехите не закъсняха :lol: .Успехи с науките. :partyman:
colyo - специалист
....и с ашладисването:)))) Сега поне покрай теб материал много.

Привет и от мен.

Пожелавам ти да задържиш интереса си към техниката още дълги години и да станеш наистина кадърен инженер........като мене :2thumbs:
bobii - специалист
Дано! Засега интереса ми не мърда назад, даже се засилва, но в Технически Университет е трудно! Програмата е натоварена, изпитите не са леки, но смятам, че ще се оправя! Относно материала за ашладисване, не че няма в моя университет, но примерно в УНСС или в СУ е повече! И все пак е нормално, повече момчета се натискат да стават инженери. Поздрави!
colyo - специалист
Внимавай като заиграваш девойките от УНСС [-X . Племенницата ми е там и ако не дай си боже........ :sex: .........късам инструменти за ашладисване :axe:
stiv1961 - майстор
Ми кат' са обичат що дан' са земат :-D bobii, добре дошъл отново :)
colyo - специалист
Ако се обичат, няма да му режа "ашладатора" :partyman:

Тема "Ето ме и мен" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: