Тук всеки може да качи собствени снимки и да представи себе си пред общонстта.
puh4 - специалист
Форума взе да става много по-хубав. :rolleyes:
bulhomes2 - майстор
Utilisima е канал по цифровата ни телевизия главно с такива предавания.
shtork - напреднал
Привет и от мен :) Като гледам тези снимки и се сетих за едно предаване по немската телевизия. Казва се Do it ypurself. Доста полезни идеи има и там
zLO - специалист
EDI написа:
Привет :) браво за идеите и изработката .
Благодаря! Хубаво е да чуеш такива думи от хора с по-голям опит (:
bulhomes2 написа:
Utilisima е канал по цифровата ни телевизия главно с такива предавания.
Да, разбрах. Още сутринта чичо Гугъл ми показа сайта и цял ден гледам клипчета. Има доста интересни неща. И на теб ти благодаря за информацията (:
STO-YAN - специалист
Здравей,
Дано да ти е уютно, топло и интересно между списващите в този ГОЛЯМ Форум!
Успех! :supz:
Стефко - специалист
Извинявам се, но като видя такива джиджавки по красиво лице, се изприщвам от всякъде. Просто не я разбирам тая мода да се правят като панаирджийска мечка с халка на муцуната.
stiv1961 - майстор
Здрасти и от мен, градско :) / временно де/
zLO - специалист
Стефко написа:
Извинявам се, но като видя такива джиджавки по красиво лице, се изприщвам от всякъде. Просто не я разбирам тая мода да се правят като панаирджийска мечка с халка на муцуната.
Като ми остане време ми напомни да се разплача, че не ме харесваш (; И изобщо, че не харесваш 90% от публикациите във форума. Как пък едно положително твое мнение не прочетох?!
Спокойно, чувствата са взаимни. Аз също не обичам вкиснала мерудия, която се бута на всяка манджа. Всичко хубаво и успех (:
valentin114 - специалист
Здравей! Последният ти пост е трепач =D>
Стефко - специалист
Моме, скоро ще ти омръзне тук. Наистина чувствата са взаимни. Не съм лицемер. Не харесвам и лицемери, колкото и мазно да се изказват.

Тема "Хелоу!" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: