Тук всеки може да качи собствени снимки и да представи себе си пред общонстта.
zLO - специалист
Привет на всички! Истинска радост за моето око е да видя толкова много креативни личности събрани на едно място (:
Аз съм Лора, на 23 години, от София. Следвам в Стара Загора. Ето да добиете и визуална представа:
Изображение

С едно от моите произведения - купичка от шапки на жълъди.
tripioo - специалист
здравей , добре дошла :)
vvventsi - специалист
Здрасти, добре дошла :)
LazarGanev - "Велик майстор"
Хелоу майсторице! Че и хубавелка :heart: :rolleyes:
Окака Чука - специалист
АААААА, на вратъ си имаш плъхове :axe:
zLO - специалист
LazarGanev написа:
Хелоу майсторице! Че и хубавелка :heart: :rolleyes:
Е, чак пък... :ops: Благодаря (:
Окака Чука написа:
АААААА, на вратъ си имаш плъхове :axe:
Хахаха! В момента на снимката ми са зад врата, но специално ще се снимам с "огърлица" от плъхчета. (: Всъщност са доста симпатични и дружелюбни.
Последна промяна от zLO на нед яну 22, 2012 9:27 am, променено общо 1 път.
bulhomes2 - майстор
Здравей. На щерка ми им викам Ютилисима, че все гледа канала и прави разни неща. И ти май си така.
l_bonev - специалист
здрасти, и добре дошла :supz:
zLO - специалист
bulhomes2 написа:
Здравей. На щерка ми им викам Ютилисима, че все гледа канала и прави разни неща. И ти май си така.
Честно казано не знаех какво е това "Ютилисима" и доста време седях и гледах тъпо монитора преди да се сетя да проверя в гугъл. Благодаря за информацията. Непременно ще прегледам клипчетата!
Иначе предпочитам сама да си измислям нещата, въпреки че се е случвало след като направя нещо "ново" да попадна на информация как се прави. Другият вариант е да видя нещо и от липса на материали да го направя по друг начин. Ето пример:

Изображение

Адски ми хареса, но се прави с готова бутилка, черупки от яйца и акрилни бои. Това е моят опит:

Изображение

От гърло на пластмасова бутилка (1л. Ариана) и портокал + гипс, оцветено с водна боя.
EDI - майстор
Привет :) браво за идеите и изработката .

Тема "Хелоу!" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: