Тук всеки може да качи собствени снимки и да представи себе си пред общонстта.
zLO - специалист
Привет и на valentin114 и stiv1961! (:
Стефко написа:
Моме, скоро ще ти омръзне тук. Наистина чувствата са взаимни. Не съм лицемер. Не харесвам и лицемери, колкото и мазно да се изказват.
От няколко месеца преглеждам форума, но явно все още не съм се отказала. Единственото, което може да ми омръзне, е да чета възкиселите ти постове. Затова за вбъдеще ще ги прескачам (:
Аз също не харесвам лицемери, но не харесвам и такива хора, на които целият свят им е крив. И понеже не живеем в "Стефкоцентричен" свят можеш да си пазиш част от мненията за себе си. Не се събуждам с мисълта да впечатля някой, още повече когато тялото му е моделирано така, че както и да се стане от леглото е все с д-то нагоре (: Изобщо не е естетична такава физика, не мислиш ли?
Аз не те харесвам, ти не харесваш никой и нищо, така че защо не прескочим "любезностите" и да вземе да си спестим по някои и друг пост?! Отново ти пожелавам успех, джуджето Сърдитко, и дано някой ден видиш света в някакъв друг цвят освен в черно (: Все пак усмивката краси човека!
asinka - специалист
Хелоу и от мне, zLO :) Голяма сладурана си, и страшно ми харесват нещата, които показваш.
А за Стефко да ти кажа, той със заяждане привлича интелигентната аудитория да му отговаря подобаващо :) Лошо няма, аз винаги съм изпитвала истинско пърхане в стомаха си, когато се ядем с него...една поезия се лее лаеща. Но и заяждания като неговите, и подобни нелюбящи стопираха писането ми из форума.
zLO - специалист
Благодаря затоплото посрещане, asinka (:
Бат Иво - специалист
Добре дошла!Трябва да имаш железни нерви , във форумите се стои зад комп. а не очи в очи , което от своя страна дава криле за изява на някои типични за българина черти!Та затова ти пожелавам по здрави нерви и разбиране. :partyman:
sez_djebel - специалист
zLO написа:
Стефко написа:
Извинявам се, но като видя такива джиджавки по красиво лице, се изприщвам от всякъде. Просто не я разбирам тая мода да се правят като панаирджийска мечка с халка на муцуната.
Като ми остане време ми напомни да се разплача, че не ме харесваш (; И изобщо, че не харесваш 90% от публикациите във форума. Как пък едно положително твое мнение не прочетох?!
Спокойно, чувствата са взаимни. Аз също не обичам вкиснала мерудия, която се бута на всяка манджа. Всичко хубаво и успех (:
Здравей zLO ( или на български - зЛО !? ) ! Не знам , защо нападаш веднага някой , който не харесва разни халки висящи къде ли не ?!? Като чета написаното горе човека никъде не е казал , че не те харесва ! Даже е писал ,че имаш " красиво лице " ! Да си кажа правата Аз също не харесвам "халки " особено на НОСА ! :) Но това не значи нищо ! Твое право е да правиш , каквото си искаш с тялото си !!! Още веднъж " Здравей " , а така също " Добре дошла " :thumbs:
asinka - специалист
Дано не се възприеме като офтопик, дано и Зло не ми се разсърди, че използвам темата й, за да напиша следните ред-два.
Като че ли все по-често тук се коментира правопис, правоговор, религия, националност, теми табу в облекло, държание, разлика в поколенията и т.н, и т.н отколкото да се коментират ремонти, статии, новости, иновации...(бива ме в изброяването:) Лично ние не сме спрели да ремонтираме, или да измисляме разни интересни нещица.
Знаете ли колко много загуби форума от хората, които качваха снимки, пишеха и (!) разсъждаваха ?
Някой задавал ли си е въпросът защо, аджеба това се случи?
housedoktor - майстор
Асинка,да ти отговоря -просто форума стана скучен .Дъвчат се и се предъвкват едни и същи теми и проблеми ,някой пита,без да търси в търсачката ,а хората вече са отговаряли по няколко пъти на подобен въпрос.Освен това форума е строго специализиран.Аз отдавна съм в оф роуд форума-та там освен специализираните теми има отдели за :политика,история,техника,строителство,здраве и т.н .Същото е в бг мама ,предполагам
п.с Привет на авторката от мен :)
zLO - специалист
Бат Иво написа:
Добре дошла!Трябва да имаш железни нерви , във форумите се стои зад комп. а не очи в очи , което от своя страна дава криле за изява на някои типични за българина черти!Та затова ти пожелавам по здрави нерви и разбиране. :partyman:

Съжалявам, че срещата не беше очи в очи.
Благодаря за пожеланието! Със сигурност ще имам нужда и от двете (: Въпреки това имам предположение, че тук свестните хора са повече и сблъсъците ще спрат до тук.
sez_djebel написа:
zLO написа:
Стефко написа:
Извинявам се, но като видя такива джиджавки по красиво лице, се изприщвам от всякъде. Просто не я разбирам тая мода да се правят като панаирджийска мечка с халка на муцуната.
Като ми остане време ми напомни да се разплача, че не ме харесваш (; И изобщо, че не харесваш 90% от публикациите във форума. Как пък едно положително твое мнение не прочетох?!
Спокойно, чувствата са взаимни. Аз също не обичам вкиснала мерудия, която се бута на всяка манджа. Всичко хубаво и успех (:
Здравей zLO ( или на български - зЛО !? ) ! Не знам , защо нападаш веднага някой , който не харесва разни халки висящи къде ли не ?!? Като чета написаното горе човека никъде не е казал , че не те харесва ! Даже е писал ,че имаш " красиво лице " ! Да си кажа правата Аз също не харесвам "халки " особено на НОСА ! :) Но това не значи нищо ! Твое право е да правиш , каквото си искаш с тялото си !!! Още веднъж " Здравей " , а така също " Добре дошла " :thumbs:
Наистина е мое правото да си правя каквото иска с тялото, както и да имам мнение за някой, а и той за мен (: Не съм се явила на конкурс за красота и не върви веднага да се започва с "извинявам се, ама еди-кое-си не ме кефи". Пък и все си мисля, че никой от вас няма мерак да бъде съдия в такъв конкурс* (: Не съм тук, за да се харесам на някой. В крайна сметка форумът е на "Направи си сам", а не на сайт за запознанства (:
Просто някак си не върви първия коментар за някой, с който да се запознаваш да е "Аууу, каква ЕДИНСТВЕНА вежда имаш на това хубаво лице" (например).
А това кой какво харесва е въпрос на вкус (и на разбирания до някъде). Ако мислех как да се съобразя с вкуса на всеки и да угодя на всички, които по една или друга причина не ме харесват - било то външно или по характер - нямаше да съм това, което съм (: Така че не знам какво целеше господина, който така цветущо сподели мнението си.

*Промених си мнението. Мисля, че ще има много кандидати за съдии на конкурс за красота, особено ако мацки дефилират по бански (:
asinka написа:
Дано не се възприеме като офтопик, дано и Зло не ми се разсърди, че използвам темата й, за да напиша следните ред-два.
Като че ли все по-често тук се коментира правопис, правоговор, религия, националност, теми табу в облекло, държание, разлика в поколенията и т.н, и т.н отколкото да се коментират ремонти, статии, новости, иновации...(бива ме в изброяването:) Лично ние не сме спрели да ремонтираме, или да измисляме разни интересни нещица.
Знаете ли колко много загуби форума от хората, които качваха снимки, пишеха и (!) разсъждаваха ?
Някой задавал ли си е въпросът защо, аджеба това се случи?
Няма за какво да ти се сърдя (:
Голяма част от хората си остават тесногръди и им е трудно да видят неща отвъд очевидното. А още по-трудно им е да си държат езика зад зъбите до преди да опознаят някой.
Жалко е, че в едно затворено общество, било то и виртуално (форума например), хората по-скоро гледат да се сдъвчат още от началото. Много често се вижда как "старейшините" ухапват прохождащите, за да ги поставят на място. И, действително, вторите си патят заради глупости (правопис, пунктуация, интереси и т.н.). В крайна сметка по-умният отстъпва и на фронта остават хапещите, които си преживят едно и също всеки път (:
Истината е, че ВЯРВАМ в доброто у хората и гледам на всеки форум като на място, където един човек може да помогне на друг. Само дето никога не се получава така и се намира някой, който има гадния навик да настъпва.
А като един истински лъв, страшно МРАЗЯ да ме настъпват по опашката за тъпотии.

housedoktor, привет! Страшно много ме кефи аватара ти :D
stiv1961 - майстор
Хелоу, градско :) , къде се изгуби :? ....... и продължение на въпроса- още ли сме градски?
zLO - специалист
stiv1961 написа:
Хелоу, градско :) , къде се изгуби :? ....... и продължение на въпроса- още ли сме градски?
Хелоу, хелоу!
До средата или края на месеца съм си в София, после започва сесията и отлитам към Стара Загора.
Къде се загубих не знам, но още сама не мога да се намеря. Много неща на куп започнах да правя и нямах време. Но сега между ученето ще досаждам (:
Какво изпуснах?

Тема "Хелоу!" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: