• 1
  • 2
Тук всеки може да качи собствени снимки и да представи себе си пред общонстта.
bormanbg - помощник
Здравейте и от мен. Казвам се Борис и съм от София. Преди години и понятие нямах, че ще се занимавам с нещата с които се занимавам сега, но... :) ...врати, кухни...такива ми ти работи.
Ако мога да помогна с нещо, ще помагам. Но ако нещо "не вдявам" - ще питам :)
EDI - майстор
Привет.Добре дошъл. :)
stiv1961 - майстор
Здрасти и добре дошъл :)
Spokoiniq - майстор
Добре дошъл, Борко :) Не ти ли омръзна с тая Порта, човече...откога чакам някой да разнообрази вноса на ширпотребни врати...
ribnikolaevi - майстор
Виж тия на Ролпласт.
bormanbg - помощник
Spokoiniq написа:
Добре дошъл, Борко :) Не ти ли омръзна с тая Порта, човече...откога чакам някой да разнообрази вноса на ширпотребни врати...
Ееее, не е само Порта де :)

Porta Doors, Classen, Erkado, Eurostill, Dre, Masonite (чешкия) - това са :)
Chefo77 - майстор
Хоп троп и от мен :)
Борко, я раздуй на невежите (че днес ме хвърлиха в тъч) ... размер за отвора на врата как се взема - по външния край на касата + 1 см, да речем или по външния край на первазите?
Или по-конкретно - ако касата е 70 см, а с первазите става 80, какъв отвор трябва да се направи и кое се брои за "размер на вратата" - 80 или 70 см?
colyo - специалист
Здрасти от мен :)) :partyman:
bulhomes2 - майстор
Здрасти и от мен. Ама ти ако така през 2 години влизаш и отговаряш, май зор ще е диалога с теб...
Stefan_62 - майстор
Chefo77 написа:
Борко, я раздуй на невежите (че днес ме хвърлиха в тъч) ... размер за отвора на врата как се взема - по външния край на касата + 1 см, да речем или по външния край на первазите?
Или по-конкретно - ако касата е 70 см, а с первазите става 80, какъв отвор трябва да се направи и кое се брои за "размер на вратата" - 80 или 70 см?
Здравей и добре дошъл в семейството на форума и от мен :drinkers: .Чакам и аз да обясниш, че ще ми е нужно и на мен да понауча нещо :lol:
  • 1
  • 2

Тема "Здрасти, значи :)" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: