Тук всеки може да качи собствени снимки и да представи себе си пред общонстта.
Здравейте ! Бих искал да се представя. Казвам се Стефан, от Силистра съм но от 11 години живея в Италия. Миналата година завърших моя пантограф, за сега с три оси но имам намерение да си направя и четвърта,така че тази тема живо ме интересува. Участвам и в тукашните фороми CNC ITALIA и FserTek.it. Много бих се радвал да поговоря с някой от вас по темата , да обменим опит, да си бъдем полезни. Ciao!! :yawinkle:
EDI - майстор
Привет, добре дошъл.Тук по темата има доста навити хора, ще си прекарате добре и ще обмените идеи. :)
stiv1961 - майстор
Здравей и от мен :) За CNC има доста писано тук, ще си прекараш добре.
kavi67 - специалист
Здравей и добре дошъл!Не съм запознат с тази материя,но ще се учудиш колко други неща се разискват в форума.Надявам се да ти е от полза,и непременно 'влизай' по-честичко с мнения и съвети!
simbion - специалист
Привет ! Форума е много хубав и полезен и както споменаха колегите има доста изписани страници по твоя въпрос. Надявам се времето прекарано тук да ти е приятно и от полза.
Успех :respekt:
velsi - Почетен майстор
Добре дошъл, Стефчо! Чакаме те тогава в CNC темите, да ни покажеш какво си направил и да споделиш какво искаш да направиш. Пък ние с каквото можем ще ти помогнем.
Благодаря на всички за милото посрещане,скоро ще ви покажа моята машина и това което правя с нея. :)
Здравейте! Ето ме най-после.Извинете ме за закъснението но имам много работа и нямам много време за пред компютъра.Това са някой от нещата които правя на пантографа http://youtu.be/9suKR7GgD9Y : Това е линка на който можете да видите машината ми . Поздрави...

Прикачен файл

fer m.jpg
fer m.jpg (63.78 KиБ) Видяна 2554 пъти

Прикачен файл

cip m.jpg
cip m.jpg (73.74 KиБ) Видяна 2554 пъти

Прикачен файл

big m.jpg
big m.jpg (108.04 KиБ) Видяна 2554 пъти

Прикачен файл

aif m.jpg
aif m.jpg (77.31 KиБ) Видяна 2554 пъти

Прикачен файл

bg m.jpg
bg m.jpg (57.85 KиБ) Видяна 2554 пъти

Тема "Здравейте !" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: