• 1
  • 2
Тук всеки може да качи собствени снимки и да представи себе си пред общонстта.
Привет драги съфорумници,
искам да изкажа благодарности на създателите и всички ентусиасти за създаването на тази общност. Отскоро разглеждам съдържанието и съм очарован от креативността и развитието което се предлага тук.

Името ми е Монев, на 25 години. Работих над 4 години в голяма Българска компания като техническо лице. Имам доста сертификато от различни области. Животът и споделянето на информация с колеги и патила ме превърна в човек за който е важно как се прави, как се създава...пред това просто да излезеш, и да купиш нещо. В момента животът ме отвя на "острова" и бързо се наложи да заменя езика за общуване и заобикалящата ме среда. Разнообразни хобита, креативна и логична мисъл, желание за обогатяване на общата култура и куп други неща. Идвам при Вас със уважение.

Още веднъж изказвам възхищение и благодарности към всички. Надявам се престоят ми тук да е полезен както за мен, така и за вас.

Поздрави. :buch:
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
Здрасти, Монев!
bulhomes2 - майстор
Здрасти. Почти сме адаши - аз съм Монков :lol:
crez - майстор
Добре дошъл, дано да ти бъдем полезни, та да научиш на някой неща тъпити ограничени островитяни :lol:
nikolson - майстор
Добре дошъл и дано сме си полезни!
MamaMy - майстор
:) Добре дошъл! Има какво да научиш стига да четеш. Или да перифразирам един лаф "Не чети писал!" :lol:
housedoktor - майстор
Добре дошъл:)И да поздравиш кралицата :)
STO-YAN - специалист
Добре си ни дошъл! Сподели повече за интересите си? :cool:
  • 1
  • 2

Тема "Привет от Лондон" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: