Тук всеки може да качи собствени снимки и да представи себе си пред общонстта.
zmiori - специалист
Точна няма да намериш щото аз я взех :lol: .
Затеб ще остане да търсиш почти точна, от тях има повече. Ваште набори около 80-та год. сте едни предпазливковци. Племенника мие 81г. от всичките му приятели /7-8 парчета/ само един се е задомил и има 2 дечица и един дето живее с една мома. Бъзльовци. :evil:
colyo - специалист
Точната до ти кажа честно е само моята, а доколкото знам е омъжена само за мен :))) Дай боже това с харема да е така, а не само изхвъргачка, щото на кръчма и на пиано бар се ходи с вързано.......като, че ли няма много свободни бройки там.......а жена ще си търсиш в библиотеката или в сладкарницата (беше тайна , но моята я намерих на село). Баба ми още навремето ми каза да я търся с нацепени пети и да може да готви мусака......щото от обикаляне по МОЛ-овете не се цепят петите. Доста години им надигах краката по плажовете и по дискотеките........ама нейсе. :prost:
a_anastassov - специалист
Добре дошъл във форума. Частично имаш като моята автобиография.
Ако "бос" от цитата е от английски "boss" - смисълът е друг :lol:.
stiv1961 написа:
Здрасти и от мен, ще помагаш на ,,задкомпютърните устройства", че лично аз съм доста ,,бос" :-D
На здраве!
ПП stiv1961 - шегувам се .
stiv1961 - майстор
a_anastassov написа:
Ако "бос" от цитата е от английски "boss" - смисълът е друг :lol:.
stiv1961 написа:
Здрасти и от мен, ще помагаш на ,,задкомпютърните устройства", че лично аз съм доста ,,бос" :-D
Наистина не разбирам много от ДОС, УИНДОУС и разни други ДОС-ове :)
zmiori написа:
Ваште набори около 80-та год. сте едни предпазливковци. Племенника мие 81г. от всичките му приятели /7-8 парчета/ само един се е задомил и има 2 дечица и един дето живее с една мома. Бъзльовци. :evil:
Моя големия е 82-ри набор и ми вика, че бил още малък :? Какво става с тези младежи, на техните години имахме по две деца и три любовници :-D
zmiori - специалист
Особено любовниците!
zmiori - специалист
colyo написа:
Точната до ти кажа честно е само моята, а доколкото знам е омъжена само за мен :))) :prost:
Баси или е имало 2 точни жени или сме женени за една и съща :? :? :? :?
jekasus - майстор
Айде, :lol: дядките дават акъл как се хвърля цепеницата във печката :lol:
a_anastassov - специалист
stiv1961 написа:
Моя големия е 82-ри набор и ми вика, че бил още малък :?
Важното е да НЕ е с "малък" (не че има някакво значение - казано от експерти). :lol: :partyman: Да Ви е жив и здрав - другото НЯМА значение според мен.
Linux-Code - специалист
zmiori написа:
Точна няма да намериш щото аз я взех :lol: .
Затеб ще остане да търсиш почти точна, от тях има повече. Ваште набори около 80-та год. сте едни предпазливковци. Племенника мие 81г. от всичките му приятели /7-8 парчета/ само един се е задомил и има 2 дечица и един дето живее с една мома. Бъзльовци. :evil:

Бъзлювци, предпазливковци - дааам така е, страх лозе пази. :)

Грешка си! Не съм 80-ти и някой си набор, а 77. Но все пак - мерси че ме подмлади с някоя друга година, имам да те черпя. :wink:
colyo написа:
Точната до ти кажа честно е само моята, а доколкото знам е омъжена само за мен :))) Дай боже това с харема да е така, а не само изхвъргачка, щото на кръчма и на пиано бар се ходи с вързано.......като, че ли няма много свободни бройки там.......а жена ще си търсиш в библиотеката или в сладкарницата (беше тайна , но моята я намерих на село). Баба ми още навремето ми каза да я търся с нацепени пети и да може да готви мусака......щото от обикаляне по МОЛ-овете не се цепят петите. Доста години им надигах краката по плажовете и по дискотеките........ама нейсе. :prost:
Ами ако се оженя ще ми липсва харема :) Имам мадами и за кръчма имам и за пиано-бар. :roll: С две думи - човек по живота съм, все още ми се флиртува така да се каже. Нямам време за личен живот от работа, та камо ли да имам време за булка - та тя ще ме напусне, ще каже че съм женен за работата си и е права. За това всяко свободно време яко флирт на макс и така. :) Съвсем друг е въпроса че днешните момичета са много развалени и се наблюдава масова морална деградация с по младото поколение! Някои по горе се изказаха че на нашите години имали вече по 2 деца - ами хубаво, лошо няма, но сте живяли по друго време, друг стандарт, психиката е била друга! Нали така!? Така че спорът е просто излишен. За жалост и телевизията оказва голямо влияние на младежта. Свястна булка само в библиотеката, но не и в дискотеката :) Макар че и там вече не останаха такива. Е когато му дойде времето - тогаз. :)
VLADO66 - майстор
Добре дошъл и от мен!Предупреждавам те че форума е като краста и ще ти остава все по-малко свободно време да търсиш точната. Да не се окаже в един момент че трябва да заредиш бренеке пък каквото падне от ятото :-D :partyman:

Тема "Приятно ми е, здравейте всички" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: