Тук всеки може да качи собствени снимки и да представи себе си пред общонстта.
Linux-Code - специалист
Здравейте, отдавна чета форума като гост, но накрая реших да се регистрирам тъй като има много полезни теми, които смятам че ще са ми от полза. Предстои ми ремонт на апартамент и къща и смятам че тука ще науча и аз малко занаят. Казват че занаят не се учи, а се краде :wink:

Кариера: завършил съм химически техникум ( нямах никаква слабост към химията, дори я мразех, любимите предмети ми бяха физика и електротехника, просто там учех да взема диплома ), полувисше комуникации, след уволнението от казармата 1998 г. съм започнал работа в компютърни сервизи - сглобяване на компютри, инсталации на софтуери, администриране на мрежи, владея също и програмиране ( C++, HTML, XHTML, PHP,PHPMyAdmin, MySQL, Java Script, администриране на рутери и сървъри под OS Linux ) но последните 3 години насам работя сървърен администратор в хостинг колоцентър. В началото на 90-те години учих дълбоко OS DOS както и Unix, и програмиране на традиционния класически BASIC, PASCAL, FORTRAN, KOBOL, ASSEMBLER, на класически 386SX с RAM-памет 4 MB и HDD 250 MB, видео-карта S3 с памет 256 KB по късно и прогресиращия WINDOWS-3,11, WINDOWS-95 ( CPU 486 DX4 RAM-памет 8 MB, HDD 500 MB, видео-карта 1 MB ) и WINDOWS-98 ( CPU PENTIUM 166 MHZ 16 MB RAM HDD 2,00 GB видео-карта VooDoo 8 MB ) когато интернета не беше така навлязъл както сега ( тук там с модем към телефона и после проблеми с дублекса ) :? Такива конфигурации сега ни се струват смешни, но такива бяха времената и такъв беше стандарта по онези блажени години, а и за времето си тия машинки бяха много скъпи. :)

Личен живот: 35 годишен щастлив ерген, живеещ сам потънал в работата си, нямащ време даже за личния си живот. Малко скучно звучи но е самата истина. :)

Хоби: компютърни игри ( ако остане свободно време за това ), филми, музика, астрономия, и всичко свързано с паранормалните явления както и UFO. Лятно време обичам да плувам, разходка в планината да се зареждам.

Смятам че това е достатъчно, поздрави на всички. :cool:
ebahti - майстор
Здрасте , можеше и да съ фотографираш,да тъ видим така да съ каже... :partyman:
dyaneff - майстор
Здрасти.
Внимавай с ebahti :butthead:
:partyman:
stiv1961 - майстор
Здрасти и от мен, ще помагаш на ,,задкомпютърните устройства", че лично аз съм доста ,,бос" :-D
Linux-Code - специалист
stiv1961 написа:
Здрасти и от мен, ще помагаш на ,,задкомпютърните устройства", че лично аз съм доста ,,бос" :-D
Няма проблем, ще помагам разбира се, :) за това сме тук да обменяме опит.

Поздрави :)
zmiori - специалист
А аз веднага за добре дошъл ти фъргам един виртуален кютек :axe: . Пишеш 35 год. щаслив ерген после ще станеш 50 год. див ерген, малко по-късно 70 год. мрънлив ерген а кой ще прави и отглежда деца на тая държава АААААААААААААААА.

Добре дошъл.

Повече няма да се занимавам с вас отивам да рина сняг. И после ако е рекъг господ малко :drinkers: ама малко та да не стане :partyman:
colyo - специалист
Здрасти и от мен . Няма да те дъвча за задомяването, че и аз късно я свърших тая. Опитай се да намалиш нивото на работа за сметка на личните удоволствия, че после ще те е яд, че си си дал младоста за глупости (като мене) вместо да си поживееш (не, че не съм се възползвал от много благинки осигурени от доста по-заможни приятели). Един съвет от мен: наблягай на живия контакт, а в нашия пенсионерски форум може да се включваш след дискотеката или между тековете :partyman:
Linux-Code - специалист
zmiori написа:
А аз веднага за добре дошъл ти фъргам един виртуален кютек :axe: . Пишеш 35 год. щаслив ерген после ще станеш 50 год. див ерген, малко по-късно 70 год. мрънлив ерген а кой ще прави и отглежда деца на тая държава АААААААААААААААА.

Добре дошъл.

Повече няма да се занимавам с вас отивам да рина сняг. И после ако е рекъг господ малко :drinkers: ама малко та да не стане :partyman:
Ако ще и 100 кютеци да фъргаш просто не се е появила точната жена :) Всяко нещо с времето си. Най лесното е да наденеш брачните окови и да кажеш "ДА" под звуците на Менделсон с розов и заблуден поглед и опиянено съзнание, но да е за човек който си струва. Иначе най лесното е човек да се възпроизвежда като малцинствата. Някои казват че съм кариерист и може би са прави. Може да нямам жена колега, но за сметка пък имам мнооооооого приятелки цял харем и не ми омръзват. :lol: :-D А дорде стана свадлив дядка, не ми пука, важното е как съм живял на младини, и после като пукна да му мислят младите след мен. Бегай да ринеш сняг че наистина натрупа. :)
colyo написа:
Един съвет от мен: наблягай на живия контакт, а в нашия пенсионерски форум може да се включваш след дискотеката или между тековете :partyman:
Защо пенсионерски бре колега, да не би аз да съм най млад тука ??? :shock: Жив контакт за съжаление само на работа с колеги и шефовете ми, и ако остане време с приятели в тесен кръг. :) По дискотеки отдавна съм спрял да ходя, предпочитам кръчми да си пия виното на спокойствие или пиано-барове, зависи на каква вълна съм. :)

Поздрави

Тема "Приятно ми е, здравейте всички" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: