Тук всеки може да качи собствени снимки и да представи себе си пред общонстта.
iivanov - майстор
...ставам на годинка,като регистриран потребител и мисля,че е време официално да се представя.
Казвам се Ивелин Иванов и съм от Царевци (варненско).На 35 години съм и от почти 17 работя като железничар.Не знам колко съм ви полезен,щот са ми наврени ръцете отзад,но пък за сметка на това имам усто/пръстобол в излишък. :-D Извинявам се,ако някой се е засегнал от шегите ми,но не обещавам,че няма да се повтори.

PS Ако някой си прави минижелезница в тях мога да помогна. :-D
LazarGanev - "Велик майстор"
Здрасти селски :wink:
stiv1961 - майстор
Ми здрасти :), не са ти наврени отзад кунките, например в ,,Градинарство" имаш доста полезни постове.
Stefan_62 - майстор
ЧРД във форума Иво, трябва да почерпиш :partyman: . Колкото до уменията никой не се е родил майстор, затова е форума да научим нещо ново и да споделим по нещо от нашите знания. И хайде започвай да пишеш по-често в ,,Градинарство"-то, че трябва да сеем вече :lol:. Като се загледах, ами и аз след 4 дена правя три години откакто съм се регистрирал :? . Хайде успех. :drinkers:
EDI - майстор
Айде, честито от един от "пенсионерите" във форума :lol: , още много годинки да навършиш. :partyman:
STO-YAN - специалист
ЧРД! На каква позиция си в железницата?
iivanov - майстор
От няколко години по щатно се водя административен персонал.А иначе съм началник влак. :butthead:

Тема "Днес..." | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: