Тук всеки може да качи собствени снимки и да представи себе си пред общонстта.
Илчо Илиев - майстор
И аз на аванта четях форума и бая неща научих, обачеее...
Има неща за които бих искал да попитам,а и има и дето и аз ги знам, а вие питате,но чак сега се регистрирах....законно, та ако не ме наритат , ще се засичаме редовно...
Иначе , аз съм на 46 г( мале кога станаха...)учил съм трайни насаждения, макар да не съм работил това и 5 мин. ,но имам достатъчно представа за нещата...
Работя в мебелна фабрика ,но в останалото време се занимавам с зайци( пиша в такъв форум)..
Като хоби се занимавам с кулинария, правене и дегустация на вина/ракии и съпътстващите ги мезета..
Надявам се да съм ви в полза,а и аз да открадна някоя добра идея...
bulhomes2 - майстор
Здрастииии. Баш си за форума ми се види...
stiv1961 - майстор
Здравей от мен, ще си особено полезен с твоите хобита, особено кулинарията и дегустацията :)
iivanov - майстор
Аа,с такива таланти си за този форум.Добре дошъл!
Илчо Илиев - майстор
Радвам се,че срещнах съмишленици и искам да ви предам всичките си знания и да съм в полза на повече хора,че в този сървайвър 23 г...ако не си помагаме с хитрини,как бихме оцеляли....
Stefan_62 - майстор
Здрасти и добре дошъл във форума :supz: и започвай да пускаш по някоя хитринка :lol: :drinkers:
l_bonev - специалист
Здрасти и от мен и добре дошъл. :partyman:
Bojidar_Donev - специалист
Добре дошъл и от мен :) :partyman:
Илчо Илиев - майстор
Благодаря,малко се поувлякох като за начало,но има токова теми за дискусия по които мога да изкажа мнение...дано не съм бил досаден...
Форума е много интересен и има много полезни теми..
Ще се радвам да помогна
stiv1961 - майстор
Изобщо не си досаден, изчетох почти всичките ти постове и трябва да ти кажа, че много неща са полезни поне за мен ако не и за повечето от съфорумците. Това е форум за взаимно споделяне на знания все пак.

Тема "Здравейте Майстори!!!" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: