• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 8
Тук всеки може да качи собствени снимки и да представи себе си пред общонстта.
xnikolanx - напреднал
Казвам се Ники, скоро навършвам 24, Не употребявам кафе, алкохол, цигари, наркотици(и никога не съм опитвал изброените) живея здравословно(стрейт едж). Веган съм от години, не използвам нито за храна, нито за дрехи, нито за каквото и да е продукти от животински произход. Тренирам и съм тренирал различни бойни изкуства(Wing Tsun,Eskrima/Kali/,Muay Thai, Pencak Silat) готвя, свиря, пея, записвам, обичам да се катеря по високи стръмни и скалисти планини. Висок съм 178см.. Хоби ми е и абстрактното рисуване по тела и фотографията (Огледално рефлексни апарати). Друго хоби са ми пътешествията - обиколил съм 39 държави на 4 континента на автостоп :) Опитвам се да живеят епично и славно, но е трудно да постигам високите цели които си поставям. Стара се да живея живота си педантично по отношение на етиката. Не съм религиозен - Атеистичен агностик(за тези които не знаят, могат да приемат, че съм нещо като атеист :) Епикуреец съм по възгледи :) Интересувам се значително силно от Философия и психология. Не съм скромен и не смятам,че скромността краси човека. Буен ,див и агресивен съм(в добрия смисъл), но и същевременно ерудирана и наблюдателна личност.

Интересувам се от алтернативен начин на живот, неконвенционални технологии, екологични източници на електричество, строеж на сгради, градинарство, овощарство, алтернативно земеделие, генератори за ток и вярвам, че тук можеби ще се намерят хора които да ми помогнат да се науча да си построя сам къща. И мн други проблеми да реша :) Вярвам и подкрепям силно DIY идеята! :)
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
ivanovbg - майстор
Драстиий, много нарцистично си се описал :? Давай по простичко и с по малко английски. Ние те разбираме :)
EDI - майстор
Здрасти :) .И аз обичам да рисувам по женски тела :-D .Като гледам снимките, май пребиваваш някъде из Рило-Родопския масив, пък и в Пиринско може да е.Щом си намерил мястото си, само поздравления от мен.Къщата там ли ще я правиш, из планината.
xnikolanx - напреднал
Не съм решил къде още за къщата. Снимките са от искърското дефиле, по вазовата екопътека :)

Нарцис съм, всеки с качествата си :)
bulhomes2 - майстор
Здрасти. Аз пък обичам да ме рисуват :lol:
crez - майстор
Чоджум, аз не разбирам този начин на живот който си избрал, но това не е живота на нашите предци, те са яли силно осолено месо,тлъста сланина, пили са пълномасленно мляко, и мазно сирене,с лук и чесън, конско месо, и кумис, пили са домащна гроздова ракия и прекрасно червено вино. Работили са тежък земедилски труд и са живяли дълго.
piron45 - майстор
Ха добре дошъл, пък с каквото можем ще помагаме :)
LazarGanev - "Велик майстор"
xnikolanx написа:
, Не употребявам кафе, алкохол, цигари, наркотици(и никога не съм опитвал изброените) живея здравословно(стрейт едж).

Здрасти! А с момите как си? :wink:
ivanovbg - майстор
Момите май ги употребява по рядко :-D
xnikolanx - напреднал
crez написа:
Чоджум, аз не разбирам този начин на живот който си избрал, но това не е живота на нашите предци, те са яли силно осолено месо,тлъста сланина, пили са пълномасленно мляко, и мазно сирене,с лук и чесън, конско месо, и кумис, пили са домащна гроздова ракия и прекрасно червено вино. Работили са тежък земедилски труд и са живяли дълго.
Ако говоришза славяните и прабългарите, не мога да оспоря защото нямам сведения да са били вегетарианци, но за траките има такива сведения на база костите които са открити може да се установи с какво се е хранил човек. Тракийските кости които са открити и изследвани показват, че траките са имали вегетарианска кухня, иначе са пили доста винце :)

А аз имам и доста гръцка кръв ;) Впрочем прабългарите може да са имали начина на живот който казваш. Но един велик представител на монголската култура която е мн мн подобна на прабългарската и хунската - Чингиз Хан е бил също вегетарианец ;)
LazarGanev написа:
xnikolanx написа:
, Не употребявам кафе, алкохол, цигари, наркотици(и никога не съм опитвал изброените) живея здравословно(стрейт едж).

Здрасти! А с момите как си? :wink:
Мисля, че съм доста харесван :)
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 8

Тема "Ciao! Здраво! Aloha! Здравейте:)" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: