Тук всеки може да качи собствени снимки и да представи себе си пред общонстта.
ЗДРАВЕЙТЕ И ОТ МЕН .
КАЗВАМ СЕ ТОДОР КУНЕВ И СЪМ ОТ ВАРНА.ДОСКОРО ПЪТУВАХ ПО КОРАБИТЕ И ТОВА ЧЕ МЕ НЯМАШЕ ЖЕНА МИ РЕШИ ДА СЕ РАЗВЕДЕМ.СЕГА СЕ ОПИТВАМ ДА СЕ ЗАДЪРЖА В БЪЛГАРИЯ ЗА ДА МОГА ДА ЗАПОЧНА ВСИЧКО ОТНАЧАЛО.И МИСЛЯ ЧЕ ДА СЕ ПЪТУВА ПО КОРАБИТЕ Е БЕЗМИСЛЕНО.ТУК В БГ ИМА ДОСТАТЪЧНО РАБОТА ЗА ТЕЗИ КОИТО ИМ СЕ РАБОТИ.БИХ СЕ РАДВАЛ АКО НЯКОЙ ОТ ТОЗИ САЙТ МИ ПОМОГНЕ ДА СЕ ЗАДЪРЖА В БЪЛГАРИЯ.
БЛАГОДАРЯ ПРЕДВАРИТЕЛНО
0878129744 0888798329
Тани - модератор
Здравей! Добре дошъл!

Ще се радвам да споделяш идеите си с нас , но тук приемаме писането с главни букви като повишаване на тон! Сигурен съм , че не си знаел това досега , затова ще приема , че отсега нататък ще се съобразяваш с това правило!
Извинявам се за писането с главни букви, не знаех.Този сайт наистина е страхотен, за което мoга да благодаря на админа или админите, чийто е замисъла. Бих се радвал за помощ от тяхна страна, а и аз ще помогна на всеки по всяко време с каквото мога. Благодаря Ви за отделеното време.
UNIOR - модератор
Здравеи и от мен и добре дошъл във форума, решението ти да останеш в България е правилно и аз те подктрям , пожелавам ти успех и много късмет :)

Тема "ПРИВЕТ" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: