• 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
Тук всеки може да качи собствени снимки и да представи себе си пред общонстта.

На какво място да проведем срещата?

50%
1. В заведение с обслужващ персонал/кръчма/.
13
50%
2. На място/бунгала, хижа/, където сами да се обслужваме и кой каквото донесе.
13

Общо гласове: 26

bulhomes2 - майстор
alsted написа:
Аз съм за точка 3 - все едно ми е, но като няма такава :) ...
Оправих го

А ТАКААААААААААА Като го поправих изчезнаха 5-те гласа (освен моя). Хубава работа. Явно няма да можем да добавяме други предложения.
Тани - модератор
Така или иначе са изчезнали резултатите, добавих още точки, които ще ни помогнат да си направим някои изводи.
Johny - майстор
alsted написа:
Johny написа:
Tук липсва един глас. В другата тема/ viewtopic.php?f=40&t=46489 / са 13 гласа, а тук са 12. Човече, дай си гласът :) .
Аз съм за точка 3 - все едно ми е, но като няма такава :) Като гледам - и още един глас не достига ... дали и той не споделя отсъствието на т.3 :wink:
Това е несериозно, защото дори да ти е все едно, ще се използва едно от двете. Тук надявам се сме интелигентни хора и за това не ми се развива теорията за осъзнатия избор, за това ще си остане в 2 варианта.
bulhomes2 - майстор
Малииии. Бетер мамите сме :lol: Да вземем да направим анкета с колко отговора да бъде анкетата за мястото, като не забравяме, че имаме още една анкета дали да е в кръчма или не :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: И пишем 10 човека. А ако бяхме 110...
Andri01 - майстор
Прав си-от преказки файда ОЙК !по-добре да вземе да се разберем горе-долу кво ще носим/за пиене-яденето е лесно/. От мене "кило и канче гроздова" :partyman:
bulhomes2 - майстор
Ако ще се носи (т.е. няма да е на кръчма) няма как да стане с разбиране кой какво и колко да носи. Най-лесно е всеки да прецени какво и колко може и иска да изяде и изпие и да вземе това. Ясно е, че после на масата всичко е общо, но така няма да има пропуски.
Andri01 - майстор
:-D "Майтап бе,Уили". Прав си. :partyman:
Johny - майстор
Andri01 написа:
Прав си-от преказки файда ОЙК !по-добре да вземе да се разберем горе-долу кво ще носим/за пиене-яденето е лесно/. От мене "кило и канче гроздова" :partyman:
Руска школа - те казват: -Да има за пиене, а за ядене винаги ще се намери. :partyman:
Всеки таксиджия от нощна смяна продава водка хихи.
jekasus - майстор
Johny написа:
Руска школа - те казват: -Да има за пиене, а за ядене винаги ще се намери. :partyman:
Всеки таксиджия от нощна смяна продава водка хихи.
Была бы водка, а повод мы всегда найдем!!!
По втората част - В Русия след 23:00 в магазините не се продава алкохол.
alsted - майстор
Johny написа:
Това е несериозно, защото дори да ти е все едно, ще се използва едно от двете. Тук надявам се сме интелигентни хора и за това не ми се развива теорията за осъзнатия избор, за това ще си остане в 2 варианта.
Така де - нека си остане в два вариянта. Представи си: 6 човека са "за" заведение, 8 нямат претенции, но ей така заради правото си на глас,посочват другия вариянт и прецакват безсмислено другите. Аз съм планинар и обичамм да ходя по хижи, но духа на тази сбирка принципно не е такъв. Подчертавам, че нямам нщо против кръчма и ... "първо гледам да не преча". Нима виждаш нещо лошо в това?
  • 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8

Тема "Време е за среща" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: