• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 8
Тук всеки може да качи собствени снимки и да представи себе си пред общонстта.

На какво място да проведем срещата?

50%
1. В заведение с обслужващ персонал/кръчма/.
13
50%
2. На място/бунгала, хижа/, където сами да се обслужваме и кой каквото донесе.
13

Общо гласове: 26

bulhomes2 - майстор
Ми не. Мързи го да пише и ми се обажда. Егати и модераторатора мързелив :lol:
alsted - майстор
Гледам, че активността е много слаба и само се опитвам да разсъждавам за причината, с идеята да се направи нещо ако е възможно. Споделям личното си мнение с мисълта, че може би и други виждат нещата по подобен начин, но просто не го казват на глас. Не ме притеснява срещата, с когото и да е от форума. Изтипосването на физиономията ми, с името ми в мрежата обаче никак не ми харесва! Не, че съм направил нещо лошо на някого, но съм далеч от мисълта, че всичко живо ровещо интернет е добронамерено към мен. На някого може да му се стори параноично, но аз предпочитам спокойствието.
Далеч съм от мисълта, че масовия потребител на този форум е асоциален. Беден ... Доста майстори и фирмаджии се изявяват ... Поне те не са, но не напират за срещата. Даже не мисля, че това дали ще е в кръчма (все пак не в луксозно заведение) или кой-каквото ... би окуражило или отказало повечето.
Транспорта. Дали не е по-добре да се избере място, до където може да се стига с обществен транспорт (плюс малко с такси)? Да прекосиш България с кола, сам (ако изобщо я имаш и си шафьор) наистина не е много евтино. С влак, автобус обаче не е чак толкова скъпо и не се дискриминират тези без коли.
Не претендирам, че точно така стоят нещата. Но една анкета с повече въпроси може би ще хвърли достатъчно светлина по въпроса.
bulhomes2 - майстор
На предната среща имаше хора от Варна, Русе, Стара Загора, София, Монтана, Плевен. От тая гледна точка е по-равноправно да е някъде в центъра на страната. В края на изтритата тема някой предложи Габрово, но не направи никаква организация повече. Ние с Тани сме в средата и най-не ни бърка къде ще е срещата (и най-далечните точки са ни равноотдалечени).

Дайте пък да го направим в София! Транспорт до там най-много, а и доста софиянци има. Въпроса е дали някой от там ще поеме инициативата.
iivanov - майстор
Не крия нищо и не ми дреме за анонимноста.Всеки ден срещам стотици хора и социалните котнтакти също не са ми проблем.Не ми е проблем транспорта до Троян и до София.Проблем е, че работата ми е такава, че не мога да си правя дългосрочни планове.
А винаги съм се питал, кой ли всъщност е отсреща.Хидразин, например, може да е руса, върла мацка. :-D
MamaMy - майстор
На снимките на предната среща мисля, че никой не е слагал надписи кой, кой е. :?

ПП А специално Хидрата май си беше пускал некакви снимки тук.
Johny - майстор
Обърнете внимание, че не снимките от софийската среща никъде не пише кой кой е. Може би някъде има коментар от който се разбира за кого става въпрос, но това е доброволно.
Аз също не харесвам да се изтипосам в цял ръст и с името си, но пък снимките са приятни спомени и ако не се посочват имена, смятам че няма нищо лошо да се качват във форума.
Колкото до това, дали с персонал или сами, не смятам че 15-20лв. на човек за заведение, са проблем за когото и да било. Около Нова Година жените ходиха на ресторант :roll: и това беше основната цена. Другият вариант също е добър и вероятно по-икономичен, но ми е жал за тези които се ангажират с рязане на салати, сервиране и т.н., вместо да се разходят из околността или някое друго приятно занимание.... :-D . Хора дошли от далече 100% ще имат желание да разгледат района и това е резонно. А в кухнята кой - пак домакините, което за мене е досадно.
Това са само съображения, а иначе съм съгласен всякак.
hidrazin - майстор
Яяяя... Това почва да не ми харесва. Ако човек чете само втора страница на темата, почва да остава с впечатлението че правите срещата само да рзконспирирате хидразин. :shock: Хидразин, та хидразин. :-D
В темата влязох по молба на Тани. Както bulhomes2 каза - мързи го да пише и ми се обади. :-D
Сега по ред на номерата:
alsted написа:
... Един @хидразин (като да е №1) сигурно би получил тикове при мисълта да разкрие самоличността си. ...
Чак пък тикове? С някои хора от форума се познавам лично. Дори с един съм живял известно време в една стая (1-2 години в едно общежитие).
Тани написа:
alsted...Най-странното е, че си мислех да предложа точно на Хидразин да го закарам до Троян, защото има вероятност да не иска а иде, ако ще трябва да пътува сам! Ти сигурен ли си, че не би искал да дойде, че не ми се иска да му звъня по това време? ...
Абе не му се иска да ми звъни ама ми звънна. :-D
iivanov написа:
... А винаги съм се питал, кой ли всъщност е отсреща.Хидразин, например, може да е руса, върла мацка... :-D
Ако харесваш чернокоси пичове с мустаци - насреща съм. :wink:
MamaMy написа:
...ПП А специално Хидрата май си беше пускал некакви снимки тук...
Няма такова нещо. Не съм си слагал снимки тук. Между другото и фейсбук НЕ ПОЛЗВАМ.

Сега на въпроса за срещата. Няма никакъв проблем да дойда. За сега изчаквам датата, макар да не е от голямо значение. Има и някаква вероятност по това време някъде да правим и годишнина от техникума. Ако датите съвпаднат, варианта с Троян (или където и да е) отпада. Евентуално леки заигравки с работата, но не е нещо непреодолимо. Все пак работя около 15 дена в месеца.
Твърде е вероятно да реша в последния момент. Пътуването не ме притеснява. Все пак къщата ми е по-близо до географския център на България дори и от габровци. Всичко ми е еднакво близко.
:partyman:
Andri01 - майстор
Хайде организаторите да уточнят датата и мястото,пък той"наплива" ще стане. Ако не ми не котка/служебната/ път,предполагам ще има 2 места в колата от Варна.
bulhomes2 - майстор
Ако е за Троян поемам ангажимента за организацията. Предлагам да изчакаме до края на месеца и ако никой друг не предложи да се ангажира за друго място - няма да имаме избор.
alsted - майстор
Предложения наистина трябва да бъдат направени за да се приеме някое максимално удовлетворяващо. Бих се заел с организация ако съвсем случайно ви допадне Костенец. Има и СПА-, и хижа, и туристическа спалня, и кръчма ... Питайте "чичо гошо" за Костенец и Констанция, Езерото, Гургулица и Шишарка.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 8

Тема "Време е за среща" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: