• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 8
Тук всеки може да качи собствени снимки и да представи себе си пред общонстта.

На какво място да проведем срещата?

50%
1. В заведение с обслужващ персонал/кръчма/.
13
50%
2. На място/бунгала, хижа/, където сами да се обслужваме и кой каквото донесе.
13

Общо гласове: 26

Johny - майстор
Прикачен файл:
P1010186.jpg
Дойде топлото време и предлагам да се срещнем отново. Моето предложение е за мястото, където бяхме последния път, а именно при веско в Троян: http://www.livadeto.com/
Само дето нещо не открих линка и пускам една снимка от срещата. Нарочно слагам такава с лошо качество, защото не съм искал ничие разрешение за нея :-D

Ето спомени и от по-старата Софийската среща:
viewtopic.php?f=9&t=15990&hilit=%D1%84%D0%BE%D1%80%D1%83%D0%BC%D1%81%D0%BA%D0%B0+%D1%81%D1%80%D0%B5%D1%89%D0%B0&start=240
Последна промяна от Johny на чет мар 20, 2014 4:51 pm, променено общо 1 път.
8180 - майстор
Johny написа:
Само дето нещо не открих линка
Няма и да го откриеш - преди ок. месец беше изтрита темата - на някого (анонимно) пречеше. :?
Johny - майстор
Я па ти! Е що? Някого го гони параноята :? Аз имам достатъчно снимков материал, мой и на колеги. Ако трябва да спретна малко компромати, макар че не ги смятам за такива.
Ба ти, аз ли съм най-големия купонджия - единствения участник и на двете срещи :-D
Това е щото Монтана е центъра на България и е равноотдалечен от всички точки, :lol: хихихи :lol:
Тани - модератор
Сега нямам възможност да проверя, на наистина ще е жалко ако някой колега по грешка е изтрил темата! Някъде бяхме качвали снимките в Интернет и ако темата наистина е затрита, ще се постарая поне линка към албума да открия.

Все пак ми се струва, че по-важната част е планирането на новия албум със снимки. Напълно подкрепям идеята, така че може да ме броите и мен. Ако се запази мястото, станахме поне трима ;)
ArturDent - Почти Безобиден
Тани написа:
Някъде бяхме качвали снимките в Интернет и ако темата наистина е затрита, ще се постарая поне линка към албума да открия.
Заповядай:
http://troyan2012.snimka.bg/
8180 - майстор
Тани написа:
наистина ще е жалко ако някой колега по грешка е изтрил темата!
Човешко е да се греши и .... да се прощава. Винаги съм твърдял, че анонимността пречи многостранно на ВТОРОТО.
Приемам "извинението" на Екипа. :)

Заради Форумната памет, без да съм участвал ще спомена общо 3 срещи:
- София - Стройко в НДК;
- София - цитираната от Джони;
- Троян - Ливадето.
bulhomes2 - майстор
Удее... и аз полвин час я търсих, че Джони снощи ме пита, а днес не я видях и мислех аз да я възбуждам...

Много бих се радвал пак да се съберем, дай боже и с още други съфорумци. От форума само един съм "маркирал" като враг :lol: , (може би най-вече да пробвам тази функция на форума), но съм сигурен, че лесно бихме поправили това. Поканата важи за абсолютно всички съфорумци (и половинките им).

Има голяма вероятност сбирката да не е на наш'та вила, че имаме едни работници, които "живеят" с месеци без крайна дата. Чефо77 веднъж правиха сбирка на неговия форум, но тогава пак беше заета нашата (а и аз :evil: ), та го направиха на бунгалата зад нас. Каза, че са много доволни. Бунгалата не блестят с кой знае какво откъм спането, а и тогава говорихме за едни цени, но някои хора не дойдоха на сбирката и цените станаха други, та Тани се отказа от тях. Ма пък LazarGanev спаха на предните цени :lol: . Варианти има. Най-сигурното е Туристическия дом. Стаите са много и са двойки и тройки, цената ще е 13 лв (надявам се). Имат неработещо кафене с градина. Лошото и е, че на сянка и за м.Май ще е хладно да сме навън. Ама то и при нас се местихме от барбекюто - вътре.

Тоз път викам койт' к'вот си носи! Предния път имаше хора които не ядяха агнешко, нямаше и кой знае какво разнообразие (бе никакво си нямаше), Zimel се сцепи да прави салати :lol: и т.н. Трудна е и организацията какво и колко да се купи за неопределен брой и незнаещи какво обичат хора. И ние като правим такива джумбарета се разбираме всеки да сам да си преценява какво и колко им се иска да биха могли да изконсумират... Досега не ми се е случвало и половината да се изяде, но пък масата прелива...

Сигурно след малко ще се сещам и ще дописвам...

Ето- сетих се.
Безкрайни извинения за предната среща към Марек. Човека беше казал, че ще дойде, бях го записал, но нещо го търсих за табелите на лични и не го открих. Не разбрах как така ми изчезна жив човек, но нямах как да се свържа с него и го махнах от списъка. По нататък (след срещата) разбрах, че ника му е смесица от букви на кирлица и латиница и затова не съм успял да го намеря.
Същите извинения и за RumSz (дано и на него не трябва да му купувам риза сега, че на Младен дължа една). Много готин съфорумец. Писа, че ще води цигуларки :lol: :partyman: , но после нещо изчезна. Не помня дали пак аз нещо не го донамерих за табелите и ...

ПП. За да не си мисли някой, че имам някаква користна цел от това. При предната среща (поради агнето) имаше обща сметка, от която харисаха 60 или 65 лв, които преведох при отварянето на тази тема - http://forum.napravisam.bg/forum/viewto ... 19&t=44991
LazarGanev - "Велик майстор"
bulhomes2 написа:
Стаите са много и са двойки и тройки,
Тоз път викам койт' к'вот си носи!
То ясно, че кой к'вот си носи, това ще консумира, ама я кажи повече за тройките как ще се формират, че звучи примамливо :wink:
Johny - майстор
Да ви кажа най-добре е заведение с персонал и голяма кухня/справка Софийската среща/. Нямаш грижа за нищо. Особено когато се съберат повече хора.
Като идем на морето и жената е щастлива, че няма да готви. цензура ти почивката, като цял ден се въртиш около печката. И тук така-основната част някъде в заведение с персонал и след това при Весо кой каквото е донесъл... При нас някои заведения разрешават собствен алкохол при по-сериозни мероприятия. В края на крайщата идеята е да бъде хубаво и приятно.

Лазаре, един колега имаше приказка: "Искаш ли да правим групов секс - аз, ти и жена ти? Ти ако искаш, може и да не идваш." :lol: Само цитирам :) .
bulhomes2 - майстор
Абе то верно, че е най-лесно в кръчмата, ама рекох да река, да не рече някой, че не съм рекъл, че да е по-евтинко... Кръчми да искаш по нашия край. Мисля си за една в едно село - Балканец - точно на пътя на слизане от Беклемето - https://www.google.bg/maps/@42.855534,2 ... !2e0?hl=bg. Хвалят ги много, че порциите са огромни и не е скъпо. Сега се сещам, че май имаха и някакви стаи за спане. Срещу него е това - http://krayrekata.com/index.html, до него има къща за гости (http://vila.bg/villa-gratsiya-1689.html), малко по-надолу е http://pochivka.bg/o-10690-%D1%81%D0%B5 ... 0%B8%D0%BA но скоро смениха собствениците и не съм сигурен дали работи. Малко по-нагоре (в самото село) има още няколко вили за спане, така че ще можем да се сберем близо до кръчмата.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 8

Тема "Време е за среща" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: