• 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
Тук всеки може да качи собствени снимки и да представи себе си пред общонстта.

На какво място да проведем срещата?

50%
1. В заведение с обслужващ персонал/кръчма/.
13
50%
2. На място/бунгала, хижа/, където сами да се обслужваме и кой каквото донесе.
13

Общо гласове: 26

Johny - майстор
jekasus
И от 11часа на времето, независимо, че магазина работи от 8.30.

Кремлевские колокола отмерили одиннадцать часов. Вся Москва вздрогнула!

alsted
Не, не виждам, но мисля че сме тръгнали да си правим хорошо :-D , а не да се цакаме.
alsted - майстор
Имам предвид - не умишлуно. Примерно първо са гласували тези, за които не е проблем, т.е. не са гласували с каквато и да е умисъл, а по-скоро като задължение. Май и в съседната тема си получил аналогичен отговор.
Johny - майстор
Спирам по-нататъшното обсъждане на темата. Ако някой се интересува, моля на лични към мене или към bulhomes2
mladkal - майстор
Не бях влизал с месеци...
Та среща имаше ли и не?!
Ъ?!
filmatoplo - майстор
:) Още една среща ли ще се заформя , то хубаво бе :partyman: , предната май е била гот при Булхомес -нали следваща не е имало :? .
bulhomes2 - майстор
Нямаше. То не бяха анкети вкръчма ли да е, къде да е, па повечето активно пишещи сега не им се излизало от анонимността и т.н. Ако някой иска - на лични ще се организираме предните и те така. Ако има други желаещи могат да ми пишат да ги имаме в пред вид при евентуална среща, но на обществено обсъждане няма да се излагат повече срещи.
filmatoplo - майстор
Най добре е както при теб , в кръчма е за 1-2 часа консервативна работа , по домашному е по спокойно и е импровизация с яденето и пиенето , но дали ще имам тоя късмет за среща :? :) с жената и децата абсурд , без тях няма да ме пуснат :? как да стане .
  • 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8

Тема "Време е за среща" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: