• 1
  • 2
Тук всеки може да качи собствени снимки и да представи себе си пред общонстта.

Защо не бихте отишли на форумна сбирка?

27%
поради финансови ограничения
8
7%
поради вероятното разкриване на самоличността ми
2
20%
не си падам по срещи с непознати
6
17%
далече ми е
5
13%
транспорта ми е проблем
4
7%
имам различни разбирания за приятно изкарване
2
10%
други лични съображения
3

Общо гласове: 30

nikolovvd - майстор
Аз чак днес я видях темата!
Ако съвпада с някое мероприятие, както е сега в Неделя - дъщерята има концерт в Монтана, ще се наложи да пропусна.
Ако съвпада с някое пътуване до Ямбол, морето или планината, много е вероятно да присъствам.
bulhomes2 - майстор
Миналата седмица по нашия край беше сбирка на BMW форума.
Прикачен файл:
1978683_710561378967353_45230568_n.jpg
А ний? Ний сме .... калпазани... :lol:
Johny - майстор
Не сме калпазани, а смотани. На първо четене на тази сбирка са били поне 90 човека.....
Сигурно господ е събирач. От техникума само нашият випуск не прави другарски срещи, от казармата също, за института пък да не говоря.
Във форума не можем се събра 10 човека на кръст. И що - щото никой не може да задели стотина лева да си направи кефа сред природата. :? Иначе на думи сме много добри. Има идея, има и допитване за място и начин, има и хора да организират, ама "НЪЦКИ". Явно сме си смотаняци.
Аз предлагам да въведем задължително присъствие за хора с над 500 поста /177 човека/, а за другите по желание :-D . Като изхвърлим емигриралите и умрелите/sorry/, сигурно ще се съберем 100 човека.
Аз пък вече си предплатих една екскурзийка по майските празници - 4 звезди, 4 човека, закуска и вечеря, 2 нощувки - за 250 лв. общо /по 31.25лв на човк на ден - храна и нощувка..... :) /! Вече не съм сигурен, че ще присъствам, ако случайно се организираме.
Не че се заяждам, но каква е ползата от такива подробни анкети - някой да ми каже или поне да анализира резултатите / един вече го направи/. Сам се занимаваме с глупости - както ви казах в самото начало.
bulhomes2 - майстор
Задължително няма как да е, но ако срещата не беше публична, а се бяхме разбрали на лични участниците от предните срещи и други по-активни съфорумци - мисля, че по-можеше да се съберем. Тогава непоканените щяха да се сърдят, ама ето - сега са поканени и ги срам ли, кво ли...
pipilica - майстор
Те май много теми станаха за тая среща, я да питам тука кога ще е и къде има ли консенсус.
Вие не ги гледайте тия с Баварците те се събират да си ги мерят, пусто его, на кой му е най-убав.
Сетих се за един виц за едни мутри с BMW-та:
- на мойто съм му турил екстри за 50000 евра
- а пък аз за 70
- е ква е тая екстра за 20 дето аз я нямам
- ми щото съм зле с очите та съм поръчал предно стъкло с диоптър
alsted - майстор
Johny, анкетите бяха с цел да се измисли максимално удовлетворяваща оферта. Въпреки рехавата активност, за себе си съм си направил изводи. Не виждам смисъл да се коментират.
Предлагам друго: на същата дата (17-18.05), да я направим в София. Софиянци да подскажат няколко не особено претенциозни кръчми. Някой да предложи на лични да му се обадим тези, които наистина смятаме да ходим - само за уточняване на бройката. Не мисля, че което и да е заведение ще откаже десетина клиента без някаква особена предварителна резервация. Мястото може да остане в тайна от публичното пространство (на сайта). Дата ако решим (сериозните участници) също може да си я променим ...
nikolovvd - майстор
Това е много разумно и може да се прави по-често, примерно всеки месец, а защо не и всяка седмица.
Софиянци може да се събирате в определен час на определено място през уикендите и/или празници като предстоящите с 3-4 почивни дни. Така ще се започне от някъде.
И в по-големите градове може да се започне нещо подобно - събирания, излети екскурзии и т.н.
По този начин националната сбирка ще се получи като естествено и дългоочаквано събитие.
Иначе сега с тези уговорки на лични е все едно да се обадя на брат ми в Ямбол и да си организираме една среща на Етъра примерно.
hidrazin - майстор
Що бе? На Етъра е готино. Ако решиш - свиркай. И аз ще прескоча.
:partyman:
dadko - майстор
Johny написа:
Аз предлагам да въведем задължително присъствие за хора с над 500 поста
Да взема да спра да пиша, че да не трябва да дойда по задължение :-) (още два-три поста ми остават)

Та се размислих-защо повечето хора се въздържат от ходене на такива сбирки? Някои- защото смятат, че няма да им е комфортно сред хора, които не познават, а само са чели техни писания. И не са сигурни, че ще си изкарат добре , че ще им е забавно. Затова предпочитат да се съберат с хора, с които се познават, с които са се веселили заедно...

Макар, че когато човек има нагласата да се забавлява- най-вероятно ще се получи и с хора, които дори не е виждал.
Аз например съм купонясвал по хижи с хора, които не съм виждал дотогава. В планината хората ходят с тая нагласа- да си починат, да релаксират.
Но на форумната сбирка още не мога да си изясня за себе си защо най-вероятно няма да отида...
когато човек иска да направи нещо- намира начини. Когато не- оправдания.
Johny - майстор
Eeeee, хей, казах го на шега, кой кого може да задължава? Не съм го помислял даже на сериозно.
  • 1
  • 2

Тема "Още за срещата" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: