Тук всеки може да качи собствени снимки и да представи себе си пред общонстта.
Johny - майстор
Lans Link
Здрасти и от мене. Много са ти ефектни нещата. Даже наистина помислих, че е кована мед.
amazonka - напреднал
:) Здравей и от мен :wink:
Ето кой ще направи сайте. -Те са от ковано желязо и в БГ никой не се хваща да ги прави :-D
http://bg.wikipedia.org/wiki/Сай
CARRION - специалист
Мара и от мен, но искам да ти направя една забележка за работата.
Не е време да работиш за себе си, А други да работят за теб.
Това е вана максима за собстввения бизнес.
Успех
Харалампи - специалист
Здрасти и добре дошъл,

Най-после си имаме истински ковач-художник във форума. Това е прекрасно, защото това е един от любимите ми занаяти, само дето ми липсва време и пространство за да го практикувам.

Само да питам, случва ли ти се да работиш със мед?
Lans Link - специалист
Здравей Халалампи,
За съжаление не работя с мед.Кованата мед някакси "не ме влече",но ако искаш влез в този сайт - www.valentinyotkov.com не го познавам лично ,но работите са му перфектни,само дето си живее и работи в чужбина.
Верно е,че времето е кът,но една стаичка ти е достатъчна като за начало.Но тук в БГ-то доста от хората все още не могат да оценят трудът ни.Като им кажеш цена и започват да цъкат с език.А то всичко на ръка се прави.Ето вчера завърших една дръжка.Подходяща е за дървена врата тип "дръпни-бутни",с медна и зелена патина.

Прикачен файл

Diamond handle 1.jpg
Diamond handle 1.jpg (63.74 KиБ) Видяна 8548 пъти

Прикачен файл

Diamond handle 3.jpg
Diamond handle 3.jpg (56.5 KиБ) Видяна 8548 пъти

Прикачен файл

Diamond handle 4.jpg
Diamond handle 4.jpg (53.75 KиБ) Видяна 8548 пъти
desss - специалист
добре дошъл и от мен :) наистина имаш талант, евала :)
много ми хареса последния свещник, колко струва :-D въобще имаш ли снимки с неща, които си правил, щото майка ми живее в къща и бих могла да й взема нещо за подарък. ако искаш пиши на ЛС
ironlady - модератор
Здрасти :winken: и браво,големи красоти.Влюбена съм в елементите от ковано желязо :)
Lans Link - специалист
Благодаря за поздравите.
По мое наблюдение дамите /и във форума/имат по-добро виждане за кованото желязо.Неведнъж се е случвало при дискусия за модел на парапет мъжът да казва - ето я жената - разбирайте се с нея - както го иска така го правете.
Харалампи - специалист
Че да не е луд да каже нещо друго :lol:
rockwall - майстор
Ланс - това за хоби ли каза че го правиш ??

Тема "Здравейте и от мен" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: