• 1
  • 2
Тук всеки може да качи собствени снимки и да представи себе си пред общонстта.
asenlynch - специалист
Здравейте, знаещи и можещи хора!Навъртайки се из сайта ,от известно време,успях да открия много интересуващи ме неща.Сега се реших да ви се представя.
Присадих се в Петрич от с.Баня(до Разлог е)! :headbash:
По настоящем работя в местната произвотствена база на АББ -световен произвотел на автоматични електрозащити.
С половинката ми имаме един калпазанин на 2 год. и 7 мес.
Обичам да майсторя.Поназнайвам малко електроника и хардуер.Обичам филмите на Давид Линч и Дарън Ароновски и прогресив рок.
Сигурен съм ,че има какво да науча от вас, а се надявам и аз да бъда полезен на някой...
Приятно ми е -Асен!
:prost:
п.с.И сега, след легитимацията мисля да се възползвам от опита ви, и за целта ще пусна въпроси( за Skil),които ме вълнуват в момента в една тема във форума за ел. инструменти. :-D
Последна промяна от asenlynch на нед яну 20, 2008 3:19 pm, променено общо 1 път.
Тани - модератор
Добре дошъл! Надявам се да помагаш в споровете в за автоматични електрозащити.
asenlynch - специалист
Тани написа:
Добре дошъл! Надявам се да помагаш в споровете в за автоматични електрозащити.
Добре заварил,Тани!Доколкото мога ще помагам. :)
ELEMENTAL - специалист
Здравей и добре дошъл :winken:
asenlynch - специалист
Добре заварил, ELEMENTAL! :)
Profi Stroi - специалист
Здраси и от мен
Готин град си си избрал да живуркаш
Уест сайт мадафака :)
asenlynch - специалист
Здасти,Profi Stroi!Града и на мен ми хареса в последствие,а по начало го харесах заради момичето от тук-жена ми... :-D
asenlynch - специалист
...и ако някой би могъл да ми даде отговор в тази тема http://www.napravisam.bg/forum/viewtopic.php?t=7746 ,ще съм много благодарен! :)
Profi Stroi - специалист
asenlynch написа:
Здасти,Profi Stroi!Града и на мен ми хареса в последствие,а по начало го харесах заради момичето от тук-жена ми... :-D
То нали знаеш за кво драпат жените у Петрич и околия,да се оженят до 25 щото после остават стари момета :)
Иначе градчето си го бива
asenlynch - специалист
Такива ли впечатления имаш от тукашните "момички"? :-D
  • 1
  • 2

Тема "Привет от Петрич!" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: