Тук всеки може да качи собствени снимки и да представи себе си пред общонстта.
kapanec - специалист
На мен се падна номер 16
имали още Русчуклий
vvventsi - специалист
Аз съм от гр.Мартен,до Русе.
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
kapanec написа:
На мен се падна номер 16
имали още Русчуклий
айде не се бутай!
русенец, забрави за русчуклия
и мааалко научи българския правопис. малко само. трийсе букви са дагиеба, само трийсе
kapanec - специалист
n_a написа:
kapanec написа:
На мен се падна номер 16
имали още Русчуклий
айде не се бутай!
русенец, забрави за русчуклия
и мааалко научи българския правопис. малко само. трийсе букви са дагиеба, само трийсе

Може и да ги на уча зависи ?
Не се прави на много важен.?Не виждам кое те кара да си недоволен.
Ти кореняк Русчуклия ли си на 100%
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
за гадното Й става дума.
и ако си от Русе, си русенец. Ако рода ти е от русчук, си русчуклия. в тоз западащ град само това остана :-)))
половината ми рода е вкоренена в Разград, инак съм 'ърцойка :-) няма как капанец да е русчуклия, ако ме разбираш
това са си бла-бла приказки и история
bisplus - специалист
Еййй отдавна не бях влизал във форума....ай и аз да се наредя тука!
kapanec - специалист
Щом съм се писал значи се считам за Русенец .От 33г живея в тоя град, а че съм си капанец(характрера ми е такъв) това не значи че има такъв град .Баща ми е капанец майка ми доброджанка ,или по точно кръстоска между Таралеж и Змия =? ако знаеш какво се получава. Надявам се да знаеш понежи си много начеТен(а) ако ли не ще ти кажа
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
kapanec написа:
Щом съм се писал значи се считам за Русенец .От 33г живея в тоя град, а че съм си капанец(характрера ми е такъв) това не значи че има такъв град .Баща ми е капанец майка ми доброджанка ,или по точно кръстоска между Таралеж и Змия =? ако знаеш какво се получава. Надявам се да знаеш понежи си много начеТен(а) ако ли не ще ти кажа
Aбе готин, обясних ти разликата между русчуклия и русенец. Крякай си :-))
И се пише ( и произнася) ДобрУджа.
Жив и Здрав!
Русенци, дето няма да си ходят на село за празниците :-) една цигара срещичка? На вазата или на фишера?
kapanec - специалист
n_a написа:
kapanec написа:
На мен се падна номер 16
имали още Русчуклий
айде не се бутай!
русенец, забрави за русчуклия
и мааалко научи българския правопис. малко само. трийсе букви са дагиеба, само трийсе
само в ПО ГОРНИЯ си пост имаш 5 ГРАМАТИЧЕСКИ ГРЕШКИ
Граматика ми е слаба но колкото толкова явно много часове съм пропуснал(бягал) като малък сега няма да я уча но ще използвам някой сайт за правопис за да не дразня така грамотните като теб.
Възпитаните и граматически подготвените като теб не се изразяват така (КРЯКАТ) НЕ Е ВЪЗПИТАНО?..Не ми отговори на? А разликата между русчуклия и русенец ще ми я обясниш като прочетеш малко история .
krasko_ood - специалист
Бройте бат`Краско.

Тема "Русе" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: