От мобилни телефони до цифрови камери
radius - майстор
съб яну 22, 2022 8:44 pmfbr написа:
На магазина ще ходиш с радиото.
:lol: :lol: :supz:
brum - майстор
Даже и марковите имат драма като се стигне до димиращи лампи.

Само на ИКЕА работят добре от това което съм пробвал. Луничките им са направени като за изложение - като почнеш да въртиш димера първо се включва една централна група от 3-4 диода и плавно се увеличава светлината, а от един момент нататък се включват и останалите диоди плавно. Някой се е постарал доста да го измисли това. Ама са за 220V и цените не бяха приятни...
MamaMy - майстор
Чак сега уточняваш, че цената има значение. Така е, хубавите и евтините са на различни стилажи.
radius - майстор
Нито ми е идвало на акъла, че ще ми смущава радиото, нито цената ме е водила, такова ми бяха дали в Електромаркет, няма да се учудя и ако е било най-качественото им.
Торбалане, мерси за идеята, но аз съм олдскул, даже си понакупих няколко стари и не толкова радиа, защото ме кефят.
П.С :shock: . Леко съм ви подвел и съм опетнил името на В-так. Забравил съм какви съм ги творил. Като цяло едва ли нещо променям същината на питането, но ето какво е положението - захранването е за хал.лампи и е Елмарк https://bg.elmarkstore.eu/-set120-%D0% ... duct20392 включил съм една диодна и 2 халогенни, че май искаше мин.товар. И без диодната си смущава. Та при това положение, май е по-добре да взема ново и да мина изцяло на диодни.
kr1100 - майстор
radius защо ходиш чак до Емарк , като пътя ти за село минава покрай Ултрамакс с/у ВиК ? Само там внимавай с паркирането - паяците дебнат.
А м-на на ВиТак а е отвън на бившя консерв. к-т
radius - майстор
Голямо търсене падна на тоя ултрамакс, ама явно имаш предвид Ултралукс. Най-лесно ще е да сменя захранването с такова за лед и да сложа още 2 лед луни ( общо са 3), хем ще стана клас А++ инше взема медал.
nilro - специалист
Аз нямах смущения от разни лед осветителни тела,но ми е лош сигнала и антени не помагаха.
Минах на интернет радио.
brum - майстор
Ако ползваш 12V захранване за халогенни лунички то подозирам, че смяната му ще реши проблема. В комбинация с товар за какъвто не е предвидено резултатите понякога са изненадващи.
radius - майстор
Да, спец. е за халогенки, то в момента е само с една лед лампа и 2 халогенни по 35Вт, така че съм в норма, но явно си е такова.
Интересно, че това от горната баня неп рави смущения, а е същия модел, малко по-мощно май беше.
Shift - специалист
нед яну 23, 2022 12:57 pmnilro написа:
Аз нямах смущения от разни лед осветителни тела,но ми е лош сигнала и антени не помагаха.
Минах на интернет радио.
Може ли дея за такова? Целта е като светна в банята да тръгва музиката.

Тема "2 въпроса за FM радиосигнал" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: