• 1
  • 2
От мобилни телефони до цифрови камери
MamaMy - майстор
Веднага ти подсказвам. Ако е от модела в който по платката има разни хвърчащи кабели и едно реле на тях, директно отвори кофата и го пусни от високо. Ако няма това подобрение на платката заслужава не повече от 1 час труд. При положение, че е струвал 60 лв чисто нов ти колко да му вземеш за труд и части? Ако пък искаш да си го направиш от спортна злоба, да знаеш, че може частите да надвишат стойността му.
stamenov1 - специалист
Мисля, че имам платка от такъв в хамбара. Няма траф, че имаше междувитково късо и претоварваше и ЮПС и изключваше постоянно.
Ако искаш да го потърся и да ти го пратя..
нед яну 10, 2021 3:00 pmstamenov1 написа:
Мисля, че имам платка от такъв в хамбара. Няма траф, че имаше междувитково късо и претоварваше и ЮПС и изключваше постоянно.
Ако искаш да го потърся и да ти го пратя..
Здравей колега! Аз имам интерес към въпросната платка,че един такъв ми разказа играта!!! Вече втора седмица ме тормози
и не мога нищо да открия,а е на един приятел и не искам да го разочаровам.Пищи и светят жълта и червена лампа и на изхода
няма напрежение.Смених единия биполярен транзистор но никакъв ефект.Проверих всички диоди-здрави са.Ако наистина не ти
трябва кажи колко искаш за нея и да я взема и да се свършва с тая драма ,че ми дойде до гуша.Без схема не се получават нещата!
Благодаря предварително!
stamenov1 - специалист
Ще я потърся, прати координати.
  • 1
  • 2

Тема "UPS PACO 600L" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: