• 1
  • 18
  • 19
  • 20
  • 21
  • 22
От мобилни телефони до цифрови камери
bai_bradyra - специалист
По принцип оставяш отзив при получаването, за да може продавача да си вземе парите от Али-то. И по-късно можеш да добавш допълнителен отзив ( мисля, че беше 15 дни или повече- не ми се е налагало) или да отвориш диспут за некачествена стока. Макар , че точно при акумулаторите е божа работа... :) .. Както да съдиш АПИ, че си се изпързалял на неопесъчен път и с потрошил колата. Започват едни обяснения най-вече за несъобразена с пътните условия скорост :axe: а в нашият случай - неправилна експлоатация..
lz1wvm - специалист
Търговеца не е избрал транспортна компания,за доставка до България.Така че и доставката не е сигурна.
bai_bradyra - специалист
пет яну 17, 2020 4:21 pmlz1wvm написа:
Търговеца не е избрал транспортна компания,за доставка до България.Така че и доставката не е сигурна.
Двата линка, които съм дал са с доставка до България.
ESPACE - майстор
Точно тия са ребрандирани LG, не би трябвало да има проблем с тях
lz1wvm - специалист
пет яну 17, 2020 6:00 pmbai_bradyra написа:
пет яну 17, 2020 4:21 pmlz1wvm написа:
Търговеца не е избрал транспортна компания,за доставка до България.Така че и доставката не е сигурна.
Двата линка, които съм дал са с доставка до България.

Търговеца не е избрал транспортна компания.....

to Bulgaria via Seller's Shipping Method
bai_bradyra - специалист
Точно това е избора на търговеца за изпращане до България на стойност 6 долара. Ако кликнеш на това, което си цитирал ти излизат и други възможности...DHL например за 70 долара :lol:
пишман_майстор - майстор
Някой колега запознат с батериите на Вюрт 28 волтовите ? Искам да попитам може ли електрониката да ползва една секция само ( в режим покой ) и да черпи от нея само ? И тя да се изтощава във времето , а другите да са на почти пълен заряд? В недоумение съм .
В момента зареждам външно със зарядно точно нея, да изравня напрежението с другите. Отначало дори не искаше да почне заряда, дотолкова беше спаднало напрежението ( под 2 волта ) . Подкарах я в режим металхидридка до към 2.9 волта и след това литийон до 4.10 волта ( в момента още не е приключил заряда) . Другите клетки без изключение са 4.05в - 4.08в заряд , т.е. бомба. За втори път ми се случва това , на друга батерия, пак същата секция.
Прикачен файл:
Без име 1.jpg
kabel96 - специалист
чет фев 20, 2020 4:34 pmпишман_майстор написа:
Някой колега запознат с батериите на Вюрт 28 волтовите ? Искам да попитам може ли електрониката да ползва една секция само ( в режим покой ) и да черпи от нея само ? И тя да се изтощава във времето , а другите да са на почти пълен заряд? В недоумение съм .
В момента зареждам външно със зарядно точно нея, да изравня напрежението с другите. Отначало дори не искаше да почне заряда, дотолкова беше спаднало напрежението ( под 2 волта ) . Подкарах я в режим металхидридка до към 2.9 волта и след това литийон до 4.10 волта ( в момента още не е приключил заряда) . Другите клетки без изключение са 4.05в - 4.08в заряд , т.е. бомба. За втори път ми се случва това , на друга батерия, пак същата секция.
Без име 1.jpg
Не че е възможно ами си е така.Същата глупост са и някои нови батерии на Макита.
пишман_майстор - майстор
Ей сега я тествах заредена, двете въпросни клетки ( едната секция ) няма я бъде , кляка под товар по-чувствително, другите са напълно в ред, самсунги 1.5Ач 22 ампера ток . Имам още една такава подръка 12 клетки перфектни, две - не, ако не намеря същите елементи 1 към 1 , ще прехвърля 2 здрави клетки в другата, а втората ще я преработя с 2ач високоразрядни самсунги, 14 елементи нови ( имам такива подръка ) .
vencil - специалист
Искам да си взема няколко 18650, идея къде вероятността да ми пробутат менте е най-малка.
  • 1
  • 18
  • 19
  • 20
  • 21
  • 22

Тема "Преработка с Li-Ion, Li-Po, LiFePo4 батерии" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: