• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 7
От мобилни телефони до цифрови камери
velas - специалист
tanq222 написа:
Напоследък доста съседи казват, че има крадци в квартала. Много съм притеснена, защото в момента мъжът ми е в чужбина. Искам да си сложа камера, разбира се, тя няма да ме спаси, но все пак ще се чувствам по-спокойно. Може ли да ми препоръчате някой модел?
Dahua, модели bullet... но не е просто до марка/модел... Има много фактори, които трябва да се съобразят, за да има ефект от мероприятието. А ефект има!
Hoвoceлckи - майстор
Купуването на камера и изграждането на видеонаблюдение са доста различни неща. Дали не е по-уместно да ползвате СОТ?
kozl - майстор
Може би помагат срещу крадци :? Може би :? Но не помогнаха срещу крадците, които ги откраднаха :shock: На записа крадеца е с качулка и си пази лицето. Става въпрос за през нощта.
На друг запис обират нисан, като му строшиха преден джам. Пак с качулка и лицето не се вижда.
Но пък комшийските хулигани спряха да се проявяват да трошат водната врата и да драскат по стените пред камерите.
Инсталирахме наблюдение да ни пази от външни апаши, а се оказа, че апашите били вътре в ЕС.
Некои дето "не ползват" почнаха да плащат за асансьор.
Къде го чукаш, къде се пука.
maistorcheto33 - специалист
Разбира се, че няма да замести мъжът ви, но със сигурност ще се чувствате една идея по-сигурна. Аз лично имам камера вкъщи, взех я от kassabasystems.com преди година и половина. Миналата година, докато бяхме на почивка, влязоха крадци и ни обраха, камерата много ясно беше заснела извършителя и бързо го намериха, така че в някои случаи камерата може да свърши страхотна работа, в други не чак толкова. Ако искаш, може да отидеш в магазина на място, намира се в София на ул. " Райна Княгиня №3" и там по-добре ще ти обяснат за различните модели и функциите, които предлагат. Успех!
MamaMy - майстор
maistorcheto33 написа:
... kassabasystems.com. Ако искаш, може да отидеш в магазина на място, намира се в София на ул. " Райна Княгиня №3"
Kaк са комисионните? Ако плащат добре, дай препоръки и ние да се облажим от реклама! :-D
Hoвoceлckи - майстор
Не знам какви комисионни получава, но виж къде ни праща чичо Гого :?
Прикачен файл:
точен адрес.jpg
точен адрес.jpg (59.35 KиБ) Видяна 1773 пъти
[/url]
hidrazin - майстор
Hoвoceлckи написа:
Не знам какви комисионни получава, но виж къде ни праща чичо Гого :?
Явно не сте много гъсти с чичо Гошо защото той мен ме праша тук:
ей те тук ме праща :shock:
:partyman:
Hoвoceлckи - майстор
Мм да, аз му казах София-град, пък то било в "Коньовица" :wink:
MamaMy - майстор
MamaMy написа:
maistorcheto33 написа:
... kassabasystems.com. Ако искаш, може да отидеш в магазина на място, намира се в София на ул. " Райна Княгиня №3"
Kaк са комисионните? Ако плащат добре, дай препоръки и ние да се облажим от реклама! :-D
Извинете, че се самоцитирам, но не проучих въпроса и се изложих. Колегата е рекламен агент на заплата към форума, а това е от скритите рекламодатели. :butthead:
Aneta K. - помощник
kozl написа:
Може би помагат срещу крадци :? Може би :? Но не помогнаха срещу крадците, които ги откраднаха :shock: На записа крадеца е с качулка и си пази лицето. Става въпрос за през нощта.
На друг запис обират нисан, като му строшиха преден джам. Пак с качулка и лицето не се вижда.
Но пък комшийските хулигани спряха да се проявяват да трошат водната врата и да драскат по стените пред камерите.
Инсталирахме наблюдение да ни пази от външни апаши, а се оказа, че апашите били вътре в ЕС.
Некои дето "не ползват" почнаха да плащат за асансьор.
Къде го чукаш, къде се пука.
Добре де, и да се вижда лицето могат ли да го осъдят? Малко са ми прехвалени тези системи за видеонаблюдение, където започнаха да ги правят по селата. Скоро гледах по телевизията интервю, реално инвестицията за камери е доста голяма, а резултатите - минимални. Като са решили да крадат, ще го правят. Закони и съдебна система си трябва
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 7

Тема "Камера за видеонаблюдение" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: