• 1
  • 2
От мобилни телефони до цифрови камери
Респром - напреднал
Здравейте колеги,искам да попитам някои от вас да ли е срещал моно усилвател с интеграла А 210 К и с вграден еквалайзер.Ако има някои схемата ако можи да е сподели.Аз имам една платка но пистите и са развалени вече и не мога да си е копирам.Благодаря на всички одзовали се!!!
hidrazin - майстор
Всички сме срещали ама няма да ти я дадем защото меко казано задаваш въпроса тъпо.
И да разбереш че съм прав аз ще ти задам един въпрос:
В къщи имам един усилвател с транзистори 2N3055.Нещо спря да работи.Ако има някой схемата да ми я прати.
А сега вземи и обясни какъв е тоя усилвател - има ли си име, ако е само платка от какво е.Доколко се сещам е от респром. Ако това е непосилно за теб
най-добре вземи снимай тази антика.Иначе няма кой да ти помогне.
Вземи си оправи правописа и не споменавай повече думата колеги че ще взема да се застрелям.
В един друг форум, където си задал въпроса по този начин темата ти веднага и без коментари отлетя в кошчето.
Ето тук има разни схеми и с тази интеграла:Схеми на НЧ усилватели
:partyman:
heaton_asd - специалист
Респром ГЕС 321 -грамофона е с такава 2x a210k.
Схемата е лесна за изпълнение има контрол на бас и ниски и високи,предполагам това имаш предвид?
ето тук е тема в друг форум,наскоро правих такова животно http://www.bulforums.com/sandacite/view ... =37&t=6127
За съжаление точната схема не я намерих, и работих с тези които е дал @Hidrazin.
ПС: Сега забелязах, че търсиш моно,в моя линк я има дадена схемата виж отговорите.
Gadnyara - специалист
http://www.kn34pc.com/sch/sch_rx/sch_rx_rs_301.pdf
Единия канал може да не се копира..., щом търсим моно.
Респром - напреднал
Утре ще кача няколко снимки на платката.Не знам точно от какво устройство е самата платка има три потенциометъра. Извинявам се, че от бързане съм допуснал няколко незначителни грешки и съжалявам хората, които вместо да помогнат и да проявят човещина, се заяждат.
hidrazin - майстор
Бързането не оправдава никого.Най-малкото е неуважение към тези, от които искаш помощ.Ако визираш точно мен:
че от бързане съм допуснал няколко незначителни грешки
Хич не са незначителни - шест грешки в две изречения, без да броим пунктуацията ми дойдоха много.Чак ме заболя глава, докато ти чета поста. :evil:
То не че и аз не допускам грешки, ама да му мяза. :? И никой не се заяжда с теб.
Няма проблем - и ние сме били новобранци.Давай снимките и ще видим какво може да измислим.
:partyman:
Респром - напреднал
Прикачен файл:
060512-1357(001).jpg
060512-1357(001).jpg (17.16 KиБ) Видяна 6717 пъти
Прикачен файл:
060512-1357.jpg
060512-1357.jpg (19.05 KиБ) Видяна 6717 пъти
Респром - напреднал
Аз съм доволен от това устройство свири чудесно дано някой има схемата му. Благодаря предварително.
hidrazin - майстор
Би трябвало да е такава платката - доколкото въобще се вижда нещо от тези снимки.Не знам за какво ти е схемата - на снимката има изводите.
Ако не знаеш изводите на А210К - има ги в линковете по-горе.
Изображение
:partyman:
Респром - напреднал
да същата е.Аз искам да си направя още една такава платка и ми трябва принципна схема и ако може графичен оригинал.
  • 1
  • 2

Тема "схема на усилвател с интегрална схема А 210 К" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: